Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

25-letni złodziej i włamywacz zatrzymany przez chojnowskich policjantów

Autor admin
Data utworzenia: 31 marzec 2021, 15:49 Wszystkich komentarzy: 0


25-letni złodziej i włamywacz zatrzymany przez chojnowskich policjantów

Chojnowscy policjanci zatrzymali 25-latka, który odpowie za dokonanie kradzieży z włamaniem do obiektu handlowego. Łupem sprawcy był alkohol i wyroby tytoniowe, a straty jakie poniósł właściciel opiewają na kwotę 300 zł. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

- W miniony weekend Oficer Dyżurny Komisariatu Policji w Chojnowie został powiadomiony o dokonaniu włamania do jednego z obiektów handlowych. Według zgłoszenia nieznany sprawca miał dostać się do wnętrza i dokonać kradzieży alkoholu oraz wyrobów tytoniowych na kwotę 300 zł. Natychmiast na miejsce skierowano funkcjonariuszy, którzy wykonali czynności  procesowe mające na celu ustalenie i zatrzymane sprawcy. Minęło kilka dni, kiedy policjanci referatu kryminalnego natrafili na trop przestępcy - relacjonuje asp. Anna Grześków z legnickiej policji.

Praca operacyjna i dokładna analiza zebranego materiału dowodowego pozwoliła na zatrzymanie 25-letniego mieszkańca Legnicy. Śledczy przedstawili mu zarzut dokonania kradzieży z włamaniem, do którego się przyznał, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania.

Mężczyźnie za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.