Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

Wycieczki zorganizowane do Browaru Primator w Nachodzie!

Author: Maciek
Creation date: 22 June 2012, 09:45 All comments: 0


Wycieczki zorganizowane do Browaru Primator w Nachodzie!

Kolejna wycieczka weekendowa jest skierowana do osób pełnoletnich oraz dzieci. Browar Primator w Nachodzie oferuje atrakcje zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. Miejscowość ta jest zlokalizowana 136 kilometrów od Chojnowa. Sama droga dojazdowa nie sprawi nam większych problemów. Obieramy kierunek Jawor, Bolków, Kamienna Góra finalnie przekraczając granicę w Lubawce. Po czeskiej stronie przejeżdżamy przez Upice oraz Cerveny Kostelec docierając do miejscowości Nachod. Jest to cel naszej wycieczki.

Browar Primator został założony w 1972r. Na dzień dzisiejszy po przeprowadzonych rekonstrukcjach oraz wprowadzeniu nowoczesnego wyposażenia i technologii jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów. Browar należy do miasta Nachod, które jest właścicielem wszystkich akcji browaru.

Browar produkuje szeroki asortyment piw. Jego marką handlową jest nazwa Primator. Firma produkuje piwa jasne, ciemne, klasyczne, bezalkoholowe oraz inne piwa wysokoprocentowe.

Browar oferuje możliwość zwiedzania, jest jednak jedno ale… tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Od poniedziałku do czwartku jest możliwość wizyty w godzinach 14:17.

Cenny zwiedzania są różne i przy grupie 10 osobowej wahają się od 80 do 160 koron za osobę. Wizytę w Nachodzie należy potwierdzić wcześniej i ustalić termin.

KONTAKT:

Adres:

PIVOVAR NÁCHOD a.s.
Dobrosovská 130
547 40 Náchod
Česká republika

E-mail; merketing@primator.cz ;
obchod@primator.cz
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.