Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena PWSZ Legnica

Wycieczki zorganizowane do Browaru Primator w Nachodzie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 22 czerwiec 2012, 09:45 Wszystkich komentarzy: 0


Wycieczki zorganizowane do Browaru Primator w Nachodzie!

Kolejna wycieczka weekendowa jest skierowana do osób pełnoletnich oraz dzieci. Browar Primator w Nachodzie oferuje atrakcje zarówno dla dorosłych jak i najmłodszych. Miejscowość ta jest zlokalizowana 136 kilometrów od Chojnowa. Sama droga dojazdowa nie sprawi nam większych problemów. Obieramy kierunek Jawor, Bolków, Kamienna Góra finalnie przekraczając granicę w Lubawce. Po czeskiej stronie przejeżdżamy przez Upice oraz Cerveny Kostelec docierając do miejscowości Nachod. Jest to cel naszej wycieczki.

Browar Primator został założony w 1972r. Na dzień dzisiejszy po przeprowadzonych rekonstrukcjach oraz wprowadzeniu nowoczesnego wyposażenia i technologii jest to jeden z najnowocześniejszych obiektów. Browar należy do miasta Nachod, które jest właścicielem wszystkich akcji browaru.

Browar produkuje szeroki asortyment piw. Jego marką handlową jest nazwa Primator. Firma produkuje piwa jasne, ciemne, klasyczne, bezalkoholowe oraz inne piwa wysokoprocentowe.

Browar oferuje możliwość zwiedzania, jest jednak jedno ale… tylko dla grup zorganizowanych. Minimalna liczba uczestników to 10 osób. Od poniedziałku do czwartku jest możliwość wizyty w godzinach 14:17.

Cenny zwiedzania są różne i przy grupie 10 osobowej wahają się od 80 do 160 koron za osobę. Wizytę w Nachodzie należy potwierdzić wcześniej i ustalić termin.

KONTAKT:

Adres:

PIVOVAR NÁCHOD a.s.
Dobrosovská 130
547 40 Náchod
Česká republika

E-mail; merketing@primator.cz ;
obchod@primator.cz
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform