Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

UKK Oriens MTB wzięło udział w III Etapie Małego Wyścigu Pokoju

Autor Maciek
Data utworzenia: 19 czerwiec 2012, 14:12 Wszystkich komentarzy: 0


UKK Oriens MTB wzięło udział w III Etapie Małego Wyścigu Pokoju
III Etap Małego Wyścigu Pokoju odbył się w tym roku w Miliczu. Impreza rozpoczęła się w samo południe. Lekko zachmurzone niebo i słaby wiatr w niczym nie przeszkadzały zawodnikom. Zawody odbyły się w centrum miasta, a poprzedziły je występy m.in. ostatnich finalistów You Can Dance. Całość przygotowana była na najwyższym poziomie. Wyznaczona trasa obejmowała odcinek 1300m. Każda grupa kolarska miała inną ilość okrążeń do pokonania. Dziewczynki występujące w kategorii Młodziczek miały do przejechania pięć kółek, chłopcy natomiast dwanaście. Nasz najstarszy reprezentant Jan Konarzewski występujący jako Junior Młodszy musiał pokonać aż 15 okrążeń.


Nasi reprezentanci z klubu UKK Oriens MTB osiągnęli następujące wyniki. Sandra Traczyk po znakomitej walce uzyskała piąty rezultat. Jednocześnie w całym cyklu Małych Wyścigów Pokoju plasuje się na trzeciej pozycji. Nikola Pawlikowska zameldowała się na mecie zaraz za koleżanką z klubu zajmując szóstą lokatę. Aleksandra Baranowska zakończyła ostatnie okrążenie w drugiej dziesiątce.


Wśród Młodzików Karol Rokus zajął 7 miejsce. W drugiej dziesiątce uplasował się Przemysław Kaczmarek, natomiast Kamil Jędraszczyk zajął pozycje w trzeciej dziesiątce zawodów. Do wyścigu przystąpiło 45 reprezentantów z całego kraju.


Wśród Juniorów Młodszych Jan Konarzewski uplasował się w drugiej dziesiątce zawodów.


Impreza odbyła się pod patronatem Ryszarda Szurkowskiego, Mieczysława Karłowicza. Gościem zawodów był pan Zdzisław Wrona. Dzięki obecności takich sportowych znakomitości dzieci miały znacznie większa motywację do rywalizacji.

Nasi reprezentanci po zawodach wykonali pamiątkowe zdjęcie z znakomitościami polskiego kolarstwa:


Od lewej: Ryszard Szurkowski, Mieczysław Karłowicz, Zdzisław Wrona, Rokus Stanisław - prezes UKK Oriens MTB

Wszystkie dodatkowe informacje o Klubie można uzyskać pod adresem www.kolarstwo.chojnow.eu

Klub pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform