Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Odbieranie i transport odpadów komunalnych. UM wybrał najkorzystniejszą ofertę

Author: admin
Creation date: 11 January 2021, 18:10 All comments: 1


Odbieranie i transport odpadów komunalnych. UM wybrał najkorzystniejszą ofertę

Konsorcjum firm Econ-Trader, Ekopartner oraz Remondis Legnica złożyło najkorzystniejszą ofertę w postępowaniu dotyczącym odbierania i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych w Chojnowie.

Przedmiotem zamówienia była usługa polegająca na odbieraniu i transporcie odpadów komunalnych niesegregowanych (zmieszanych) i zbieranych selektywnie znajdujących się w Chojnowie, a także: odbiorze przeterminowanych leków ze wskazanych miejsc, odbiorze niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki odpadów zebranych przez pracowników Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej z koszy ulicznych, opracowaniu stałych harmonogramów odbioru odpadów komunalnych oraz prowadzeniu dokumentacji związanej z przedmiotem zamówienia zgodnie z umową oraz przepisami obowiązującego prawa.

Jedyną ofertę złożyło konsorcjum, które dotychczas zajmowało się kwestią odbioru odpadów w naszym mieście. Mowa tu o firmach: Econ-Trader z Wojkowic, EkoPartner Recykling z Lubina oraz REMONDIS Legnica. Cena oferty wyniosła 1 228 688 złotych.


Comments

dobra,dobra po co ta ,,ściema,,napiszcie lepiej o ile podrożeje odbiór śmieci dla mieszkańców Chojnowa w bieżącym roku
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.