Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Kolejne sukcesy UKK Oriens MTB!!!

Autor Maciek
Data utworzenia: 11 czerwiec 2012, 13:49 Wszystkich komentarzy: 1


Kolejne sukcesy UKK Oriens MTB!!!

W miniony weekend odbyły się kolejne zawody kolarskie w których udział wzięła chojnowska grupa UKK Oriens MTB. Impreza odbyła się w Jeżowie Sudeckim. Była to czasówka zaliczana do punktacji Dolnośląskiego Związku Kolarskiego (DZKol) w klasyfikacji klubowej i indywidualnej zawodników. Uczestnicy imprezy startowali w odstępie 60 sekund, warunki pogodowe sprzyjały, choć pod sam koniec zaczął padać deszcz. Jak wiadomo nasz klub specjalizuje się w kolarstwie górskim, jednak ostatnimi czasy osiąga coraz to lepsze rezultaty w kolarstwie szosowym.

Podczas zawodów nasi reprezentanci osiągnęli znakomite wyniki.


W kategorii Młodziczek:

Miejsce 3. Sandra Traczyk

Miejsce 5. Nikola Pawlikowska

Miejsce 8. Aleksandra Baranowska


W kategorii Młodzik:

Miejsce 1. Przemysław Kaczmarek

Miejsce 7. Karol Rokus

W ostatnich zawodach nie wystartował Kamil Jędraszczyk.


W kategorii Junior Młodszy:

Miejsce 9. Jan Konarzewski.


Na chwilę obecną w klasyfikacji indywidualnej DZKol w kolarstwie górskim wśród młodzików prowadzi Przemysław Kaczmarek, w kategorii młodziczek Sandra Traczyk. Pozostali nasi reprezentanci sklasyfikowani są w pierwszej dziesiątce. W kolarstwie szosowym chojnowscy zawodnicy zajmują również wysokie miejsca. Sandra Traczyk oraz Przemek Kaczmarek znajdują się w pierwszej trójce, natomiast reszta grupy zajmuje miejsca czołowej dziesiątki. Biorąc pod uwagę osiągnięcia klubu UKK Oriens MTB nasza grupa sklasyfikowana została na trzecim miejscu, co niewątpliwie jest wielkim sukcesem.


Najbliższe zawody odbędą się 17-06-2012r. Będzie to III Etap Małego Wyścigu Pokoju. Impreza odbędzie się w Miliczu. Kolejne zmagania to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w Strzelcach Kraińskich, które zostaną zorganizowane 23-06-2012r.

Wszystkie dodatkowe informacje o Klubie można uzyskać pod adresem www.kolarstwo.chojnow.eu

Klub pragnie złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich sponsorów:Komentarze

Moje gratulacje ,urząd miasta powinien docenić tą grupę i zainwestować więcej pieniędzy jej działalność kosztem KS Chojnowianka która spadła do okręgówki !
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.