Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Chojnowscy bokserzy z medalami i szansą na złoto

Autor admin
Data utworzenia: 04 grudzień 2020, 12:19 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnowscy bokserzy z medalami i szansą na złoto

Do 6 grudnia w Sokółce (woj. podlaskie) trwają Mistrzostwa Polski w Boksie Juniorek, Młodzików i Młodziczek. Klub Champion Chojnów na ringu reprezentują Piotr Gałaszkiewicz (42 kg) i Jakub Grudziński (60 kg).

W zawodach uczestniczą młodzicy i młodziczki (po 14 lat) oraz juniorki (17-18 lat). Na starcie pojawiło się 260 zawodników i ponad 60 trenerów. Ze względu na obostrzenia epidemiologiczne impreza odbywa się bez udziału publiczności.

Jakub Grudziński (60 kg) dzięki doskonałej postawie w pierwszych walkach znalazł się w strefie medalowej i już jutro zawalczy o finał. Podopieczny trenera Arkadiusza Lewandowskiego ma na swoim koncie zwycięstwo z reprezentantem gospodarzy - Norbertem Pużukiem z UKKS Boxing Sokółka oraz Mateuszem Rzodkiewiczem z Suwałk.

O udział w finale zawalczy jutro także Piotr Gałaszkiewicz (42 kg), dla którego będzie to pierwsza walka na tych mistrzostwach.

Na sobotę zaplanowano walki półfinałowe, natomiast w niedzielę odbędzie się uroczysta gala finałowa.

Organizatorem mistrzostw jest Polski Związek Bokserski w porozumieniu ze Starostą Sokólskim i Marszałkiem Województwa Podlaskiego oraz Podlaski Okręgowy Związek Bokserski i UKS Boxing Sokółka.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.