Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena

Najechał na kolegę z pracy wózkiem widłowym

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2020, 20:26 Wszystkich komentarzy: 2


Najechał na kolegę z pracy wózkiem widłowym

W godzinach popołudniowych na terenie jednego z zakładów pracy przy ulicy Okrzei doszło do poważnego wypadku, w wyniku którego ciężko ranny został jeden z pracowników. Poszkodowany mężczyzna został odtransportowany do szpitala śmigłowcem pogotowia lotniczego.

Do zdarzenia doszło na terenie zakładu Apis. - Mężczyzna wykonujący manewry wózkiem widłowym przed zakładem najechał na swojego kolegę. Przejechał mu dolne partie ciała. Uszkodzenie było na tyle poważne, że mężczyzna zasłabł, stracił przytomność i był reanimowany przez pogotowie ratunkowe. Śmigłowcem został przetransportowany do szpitala w Legnicy, a następnie do szpitala we Wrocławiu – informuje cytowana przez portal lca.pl podkom. Jagoda Ekiert, oficer prasowy legnickiej policji.

Na miejscu byli obecni strażacy z JRG 3 Chojnów w sile 3 zastępów. Konieczna była interwencja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Policja sprawdziła stan trzeźwości kierującego wózkiem widłowym. Alkotest wykazał, że mężczyzna był trzeźwy. Została mu pobrana krew do dalszych badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Do badań zabezpieczona zostanie także krew poszkodowanego. Obaj mężczyźni w chwili zdarzenia byli w pracy.

Przyczyny i okoliczności wypadku są badane przez policję i prokuratora.


Komentarze

Brawo za reakcje, ale ratownik HEMS leciał do Wrocławia.
zgłoś komentarz
"Do zdarzenia doszło na terenie zakładu Apis. - Mężczyzna wykonujący manewry wózkiem widłowym przed zakładem najechał na swojego kolegę" To na terenie zakładu czy przed zakładem ? Jedno przeczy 2
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform