Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Dom Kultury nieczynny, więc MOSKiR zaprasza na spektakl on-line

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2020, 14:36 Wszystkich komentarzy: 0


Dom Kultury nieczynny, więc MOSKiR zaprasza na spektakl on-line

Rządowe obostrzenia i przerwa w normalnym funkcjonowaniu Domu Kultury spowodowała, że zaplanowany na listopad spektakl "Wierna Wataha" zobaczyć będzie można jedynie w wersji on-line. MOKSiR udostępnia nieodpłatne "klucze".

Pierwotne plany zakładały, że spektakl odbędzie się 24 listopada. "Wierna Wataha" to czwarte autorskie dzieło legnickiego duetu PiK, czyli Pawła Wolaka i Katarzyny Dworak.


Bogobojni mieszkańcy małego miasteczka żyją w poczuciu bezpieczeństwa, oddaleni od zawirowań politycznych reszty świata, od wszelkich wojen i niepokojów. Ceną za ten komfort jest – składana co pokolenie – niezwykła ofiara… Przez wiele lat nikt się przeciwko niej nie buntuje, wszyscy rozumieją wagę wspólnej sprawy, zgadzają się na życie podporządkowane potrzebom wiary i Kościoła. Ale w końcu w miasteczku rodzi się ktoś, kto chce żyć zupełnie inaczej…


opis spektaklu

- 24 listopada br. o godz. 18:00 spektakl będzie, tyle że - on-line. Jedyne 100 biletów zostanie nieodpłatnie udostępnionych zainteresowanym drogą mailową. Cóż należy zrobić? Wystarczy na adres: mdk_chojnow@wp.pl przesłać swoje zgłoszenie chęci uczestnictwa, podając adres mailowy. Na wskazany mail zostanie wygenerowany klucz, który pozwoli 24 listopada rozsiąść się Państwu wygodnie w domowych pieleszach, włączyć komputer i - oglądać - informuje Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform