Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Dostrzegasz błędne oznakowanie dróg? Do piątku policja czeka na nasze zgłoszenia

Autor admin
Data utworzenia: 18 listopad 2020, 13:46 Wszystkich komentarzy: 2


Dostrzegasz błędne oznakowanie dróg? Do piątku policja czeka na nasze zgłoszenia

Ostatnie dni jesiennej lustracji dróg. Do piątku lokalna policja czeka na zgłoszenia mieszkańców Chojnowa i okolic związane z nieprawidłowym lub niepełnym oznakowaniem. Celem akcji policji jest także sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych.

Mieszkańcy miasta i gminy Chojnów oraz sąsiedniej gminy Miłkowice swoje zgłoszenia mogą kierować do kierownika III Ogniwa Wydziału Ruchu Drogowego asp. Kacpra Ekiert na adres kacper.ekiert@legnica.wr.policja.gov.pl.

Akcja prowadzona jest przez Komendę Miejską Policji w Legnicy oraz zarządców dróg. - Działania mają na celu ujawnianie miejsc, które mogą spowodować zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego. W szczególności przeglądowi podlega: sprzeczne, nieprawidłowe i nieczytelne oznakowanie, nadmiernie restrykcyjne ograniczenia prędkości, brak lub zniszczone urządzenia drogowe, źle profilowane fragmenty dróg, drzewa rosnące zbyt blisko jezdni oraz inne utrudnienia, mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego - tłumaczy podkom. Jagoda Ekiert.

Opinie, uwagi i sugestie można przekazać do 20 listopada.


Komentarze

Na końcu ulicy Bolesławieckiej po winne być zamontowane strzałki (w lewo)zmuszające kierowców do skrętu. Na chwilę obecną wszyscy jadą na wprost mimo wyłączenia odcinka drogi z ruchu.
zgłoś komentarz
Mieszkańcy wzywam Was do zgłaszania nieprawidłowości oznaczeń dróg w mieście. Wzywam dlatego że policjanci czy urzędnicy Urzędu Miasta nie jeżdżą po ulicach. Jeśli jeżdżą to widocznie nie mają prawa jazdy więc się nie mogą wiedzieć jakie jest bezpieczne oznakowanie ulic. Niestety taka jest smutna prawda.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform