Query error chojnow.pl - MP Chorzów: Srebrny medal dla dwójki Laura Stefanowska i Emilia Dziurbiel
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja

MP Chorzów: Srebrny medal dla dwójki Laura Stefanowska i Emilia Dziurbiel

Autor admin
Data utworzenia: 10 listopad 2020, 11:39 Wszystkich komentarzy: 0

Kolejny sukces na koncie mieszkanki Okmian. Emilia Dziurbiel startująca w parze z Laurą Stefanowską zdobyła srebrny medal na Mistrzostwa Polski Seniorów w akrobatyce sportowej. Zawody odbyły się na początku listopada w Chorzowie.

O sukcesach swoich podopiecznych w Chorzowie poinformował złotoryjski klub ZTA Aurum Złotoryja, który zaznacza, że jest to pierwszy medal mistrzostw Polski w historii złotoryjskiej akrobatyki zdobyty przez dwójkę żeńską.

Kolejne zawody i kolejne sukcesy!
W Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów, czyli najbardziej prestiżowe zawody na arenie ogólnopolskiej.
Złoty medal zdobyła dwójka męska (Michał Ziemak i Kacper Sprawka)!
Srebrny medal zdobyła dwójka żeńska (Laura Stefanowska i Emilia Dziurbiel)! Jest to pierwszy medal mistrzostw Polski w historii złotoryjskiej akrobatyki zdobyty przez dwójkę żeńską.
Dwójki dziewcząt w kategorii 11 - 16 lat zajęły 5. (Paulina Wojtyna, Hanna Bartosz) i 6. (Wiktoria Muszalska, Emilia Domańska) miejsce.
Trójka dziewcząt w kategorii 11- 16 lat (Zuzanna Horbacz, Nadia Stefanowska, Magdalena Markiewicz) zajęły 11. miejsce.
Aurum Złotoryja wywalczyło 4. miejsce w klasyfikacji drużynowej.

Swojej uczennicy pogratulował także Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie - Wspaniale godzisz obowiązki szkolne z Twoją bardzo wymagającą pasją, jesteś dla nas inspiracją - czytamy we wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Zorganizowane w Chorzowie Mistrzostwa Polski Seniorów to najbardziej prestiżowe zawody na arenie ogólnopolskiej w akrobatyce sportowej.