Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Mistrzostwa Chojnowa w Pływaniu Dla Dzieci i Młodzieży

Autor admin
Data utworzenia: 07 czerwiec 2012, 16:53 Wszystkich komentarzy: 6


Mistrzostwa Chojnowa w Pływaniu Dla Dzieci i Młodzieży

W środę 6 czerwca 2012 r. na miejscowym Basenie Miejskim odbyły się Mistrzostwa Chojnowa w Pływaniu Dla Dzieci i Młodzieży. W zawodach wystartowali uczniowie chojnowskich podstawówek oraz gimnazjów. Rywalizacja była zacięta, o końcowym wyniku często decydowały ułamki sekund!

Jako pierwsi do zawodów przystąpili uczniowie szkół ponadpodstawowych z naszego miasta – Gimnazjum nr 1 oraz Gimnazjum nr 2. Zmagania gimnazjów rozpoczęły się o godzinie 13:00.

Oto wyniki w poszczególnych konkurencjach.


STYL MOTYLKOWY


MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IKarolina KońkaMateusz Dreger
IIKlaudia BąkAdrian Hamala
IIIMarta FilipowiczPrzemysław Migała


STYL DOWOLNY


DZIEWCZĘTA
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Klaudia Bąk
Daria Jarosławska
Justyna Lipińska
II miejsce
Marlena Kozłowska
Agnieszka Pisarska
Honorata Zachary
III miejsce
Wioleta Janusz
Martyna Michułka
Natalia Jabłońska

CHŁOPCY
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Dawid Mielnik
Tomasz Grabka
Przemysław Migała
II miejsce
Krzysztof Bałujew
Marceli Wylęgły
Adrian Hamala
III miejsce
Bartek Karpiński
Marcin Kapusta
Mateusz Dreger



STYL KLASYCZNY


DZIEWCZĘTA
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Karolina Szaban
Agnieszka Pisarska
Natalia Jabłońska
II miejsce
Magdalena Jakubowska
Marta Filipowicz
Justyna Lipińska
III miejsce
Klaudia Bąk
Joanna Rucińska
Dominika Bartko

CHŁOPCY
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Jakub Ostropolski
Tomasz Grabka
Adrian Hamala
II miejsce
Kacper Dudek
Marceli Wylęgły
Przemysław Migała
III miejsce
Adrian Zakrzewski
Marcin Kapusta
Karol Biernacki



STYL GRZBIETOWY


DZIEWCZĘTA
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Klaudia Bak
Martyna Michułka
Honorata Zachary
II miejsce
Marlena Kozłowska
Marta Filipowicz
Dominika Bratko
III miejsce
Karolina Szaban
Daria Jarosławska
Justyna Lipińska

CHŁOPCY
I klasa
II klasa
III klasa
I miejsce
Dawid Mielnik
Tomasz Grabka
Przemysław Biegała
II miejsce
Damian Różański
Marceli Wylęgły
Mateusz Dreger
III miejsce
Igor Łosin
Natan Sieroń
Tomasz Dolecki



"OPEN" - STYL DOWOLNY


MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IKlaudia Bąk
Kamil Grabka
IIMarlena Kozłowska
Adrian Hamala
IIIKarolina Końka
Marceli Wylęgły



Następnie do rywalizacji na basenie przystąpili uczniowie chojnowskich szkół podstawowych - SP3 i SP4.

Tak prezentują się ich wyniki:


I KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IOtylia Pachla
Marceli Kułacz
IIOla Wieleżew
Michał Szymański
IIIWiktoria Rybczyńska
Wellen Kerstens



II KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IOla Chmielewska
Michał Janusz
IIMartyna Bijak
Marcel Mazur
IIIRoksana Kuś
Maciej Wengrzyn




III KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IMartyna Idkowiak
Paweł Zazulczak
IIOliwia Repa
Maciej Saja
IIIDominika Pawłowska
Norbert Pozorski



IV KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IPola Rokus
Michał Szumilas
IIJagoda Jadach
Dawid Laskowski
IIINikola Biernacka
Dawid Fedorowicz



V KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IMarta Sobiechowska
Emil Giersok
IIAdrianna Kapral
Wiktor Sikora
IIIWeronika Matwiejewa
Wiktor Ziembowicz



VI KLASY

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
IAnna Cieśla
Edwin Kolotilov
IINatalia Lewandowska
Jan Kwiatkowski
IIIMałgorzata Łukaszczyk
Szymon Komorowski



SZTAFETA

MIEJSCEDZIEWCZĘTA
CHŁOPCY
ISP4SP4
IISP3SP3




Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!






Komentarze

Przepraszam Bardzo , ale jest w wynikach kilka błędów :P

m.in.
STYL DOWOLNY KL II
1.Tomasz Grabka
2.MARCELI WYLĘGŁY
zgłoś komentarz
Przepraszam Bardzo , ale jest w wynikach kilka błędów :P

m.in.
STYL DOWOLNY KL II
1.Tomasz Grabka
2.MARCELI WYLĘGŁY
3. Marcin Kapusta
zgłoś komentarz
Według wyników które dostaliśmy od komisji jest tak jak napisaliśmy. Postaramy się to wyjaśnić.
zgłoś komentarz
ok, ok rozumiem , jakby co to mogę zeskanować dyplom i wysłać na e-maila
zgłoś komentarz
poprostu był błąd ze strony sędziów i określając miejsce nie wzieli pod uwagę mojego czasu 15,09 a Marcin Kapusta miał chyba 15,56 jak się nie mylę
zgłoś komentarz
i z tego co widzę to na nic się wysilałem aby wyniki były poprawne :/
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform