Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Sklep Bigform

Lustracja dróg w Chojnowie i okolicy

Author: admin
Creation date: 16 October 2020, 12:56 All comments: 2


Lustracja dróg w Chojnowie i okolicy

Rozpoczęła się jesienna lustracja dróg w powicie legnickim. Celem działań jest weryfikacja poprawności w oznakowaniu oraz sprawdzenie stanu nawierzchni dróg krajowych, wojewódzkich, powiatowych i gminnych. Policja zwraca się z apelem o przekazywanie własnych uwag i spostrzeżeń dotyczących organizacji i oznakowania ruchu.

- Działania mają na celu ujawnianie miejsc, które mogą spowodować zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego. W szczególności przeglądowi podlega: sprzeczne, nieprawidłowe i nieczytelne oznakowanie, nadmiernie restrykcyjne ograniczenia prędkości, brak lub zniszczone urządzenia drogowe, źle profilowane fragmenty dróg, drzewa rosnące zbyt blisko jezdni oraz inne utrudnienia, mające wpływ na bezpieczeństwo ruchu drogowego - informuje podkom. Jagoda Ekiert.

Policja czeka na nasze opinie, uwagi i sugestie, które można przekazać do 20 listopada 2020 roku na adres Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy ul. Stafa 2, 59- 220 Legnica, bądź e-mailem do kierownika III Ogniwa Wydziału Ruchu Drogowego asp. Kacpra Ekiert na adres kacper.ekiert@legnica.wr.policja.gov.pl (z terenu miasta i gminy Chojnów oraz gminy Miłkowice).


Comments

szkoda czasu, już kilka razy przy każdej lustracji zgłaszam pewien problem.
Do dzisiaj nic nie zrobiono, Świetnie to działa :D
report comment
A policjantów to zamknęli na komisariacie, że nie widzą nieprawidłowości? Chyba tak, bo trzeba być ślepym, żeby nie widzieć co się dzieje na Lubińskiej.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.