Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Brawura i bezmyślność zalana alkoholem. Chojnowscy policjanci wyjaśniają weekendowe zdarzenie

Autor admin
Data utworzenia: 13 październik 2020, 13:33 Wszystkich komentarzy: 0


Brawura i bezmyślność zalana alkoholem. Chojnowscy policjanci wyjaśniają weekendowe zdarzenie

Chojnowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w miniony weekend. W wyniku najprawdopodobniej nadmiernej prędkości, kierujący Audi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo po czym samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie na dachu.

- W piątkową noc kilka minut po północy w Grzymalinie, kierujący pojazdem marki Audi A6 najprawdopodobniej w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo, po czym samochód zatrzymał się w przydrożnym rowie na dachu. W wyniku tego zdarzenia trzech mężczyzn z licznymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Po przebadaniu alkomatem u dwóch uczestników wypadku stwierdzono ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu - relacjonuje podkom. Jagoda Ekiert.

Po udzieleniu nietrzeźwym pomocy medycznej, policjanci osadzili ich w policyjnym areszcie. Pasażer, który podróżował z nimi na tylnym siedzeniu bez zapiętych pasów bezpieczeństwa odniósł najpoważniejsze obrażenia ciała i pozostał w szpitalu.

W zdarzeniu nikt nie zginął. Policjanci Komisariatu Policji w Chojnowie wyjaśniają szczegóły zdarzenia i po raz kolejny apelują o trzeźwość za kierownicą.

fot. KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform