Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zatrzymano kierowcę, który kręcił bączki na parkingu

Autor admin2
Data utworzenia: 22 wrzesień 2020, 14:55 Wszystkich komentarzy: 4


Zatrzymano kierowcę, który kręcił bączki na parkingu

Wczoraj Policjanci z Komisariatu Policji w Chojnowie otrzymali zawiadomienie, że na jednym z parkingów pod sklepem na ul. Sikorskiego białe BMW kręci tzw. bączki i stwarza zagrożenie w ruchu drogowym.

Funkcjonariusze kilkukrotnie patrolowali miasto, aby zweryfikować informację o niewłaściwym zachowaniu kierowcy.

Chojnowscy Policjanci bardzo szybko ustalili tożsamość kierującego pojazdem marki BMW, który na parkingu wprowadzał pojazd w niekontrolowany poślizg, stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

Obecnie prowadzone jest postępowanie w sprawie o wykroczenie polegające na spowodowaniu zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Mężczyźnie grozi kara grzywny do 500 zł i 6 pkt karnych. Jeśli sprawa trafi do sądu, kara może sięgnąć nawet 5 tys. zł.

Chojnowscy Policjanci zapowiadają cykliczne kontrole parkingów oraz miejsc, gdzie dochodzi do łamania przepisów ruchu drogowego.


Komentarze

NIEMOŻLIWE! Od paru lat zawsze znajdzie się jakiś ćwierćinteligent od nocnego piszczenia, a policja wreszcie jakiegoś złapała. Miło z ich strony.
zgłoś komentarz
Nikogo nie złapali, jak zwykle piszą głupoty. Flip i Flap, samozwańczy oddział drogówki, jedyne co potrafią to jeździć do McDonald's, zaczepiać i odwozić do domu chojnowskie uczennice. Oczywiście wszystko w trakcie służby.
zgłoś komentarz
Dzisiaj znowu kręci
zgłoś komentarz
Nie inaczej. Jak widać dałem się ponieść euforii na wieść o tym, że policja jednak praktycznie jest w mieście. Jednak nadal jest tylko w teorii.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform