Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Chojnów pomaga Julii z Radkowa. Ruszyła akcja "100 kilometrów na hulajnodze dla Julii"

Autor admin
Data utworzenia: 12 wrzesień 2020, 09:59 Wszystkich komentarzy: 0


Chojnów pomaga Julii z Radkowa. Ruszyła akcja "100 kilometrów na hulajnodze dla Julii"

O godzinie 9:00 z parkingu Lidla na hulajnodze w stukilometrową charytatywną podróż wyruszył Tadeusz Rybczyński. Lokalnemu pasjonatowi psich zaprzęgów towarzyszyć będą na rowerach Rafał Łysyganicz i Jerzy Sobczak.

Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na rzecz Julii Kuczały, która walczy z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą. Szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie.

W akcję pomocy na rzecz Julii włączył się Tadeusz Rybczyński - założyciel amatorskiego Klubu Psich Zaprzęgów Sfora Chojnów, miłośnik zwierząt, przyrody, lasu oraz samotnych górskich wędrówek, który zamierza przejechać 100 kilometrów na hulajnodze napędzanej siłą mięśni w zamian za choć symboliczne wpłaty na leczenie chorej na raka mózgu Julii.

Akcja ma na celu pomoc na rzecz Julii oraz zachęcenie nas wszystkich do podobnej aktywności fizycznej w ramach pomocy dla Julki. - Wybierz dystans jaki chcesz przejechać na hulajnodze dla Julki (jeśli nie masz hulajnogi, może być na rowerze, biegiem lub spacerem, liczą się kilometry jakie zarejestrujesz na aplikacji). 1 km - 1 zł lub więcej według uznania - taki przelicznik zrób dla swoich kilometrów i kwotę uzyskaną wpłać na konto skarbonki tej akcji. W wydarzeniu na facebooku umieść zrzut ekranu z aplikacji udowadniający jaki dystans przebyłaś/eś :) Mile widziane zdjęcia pamiątkowe by Julka mogła zobaczyć kim są Jej wysportowani Aniołowie z krwi i kości - czytamy na stronie akcji.

Zobacz więcej na siepomaga.pl

oraz odwiedź facebookowy profil Charytatywnej Grupy Wsparcia Pszczółki Mai, która nakręca całą akcję w naszym mieścieKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform