Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

MOKSiR wraca do życia. Ośrodek czynny cały tydzień

Autor admin
Data utworzenia: 11 wrzesień 2020, 11:00 Wszystkich komentarzy: 2


MOKSiR wraca do życia. Ośrodek czynny cały tydzień

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji informuje o zmianach zasad funkcjonowania. Zobacz, co nowego nas czeka.

- Od teraz MOKSiR będzie dostępny przez cały tydzień, a więc od poniedziałku do niedzieli, od godz. 15:00 do 21:00. W związku z tym przez cały tydzień będzie też można – dochowując przestrzegania procedur związanych z reżimem sanitarnym – korzystać z oferty instytucji. Kręgielnia będzie dostępna w godzinach: 16:00-17:00; 18:00-19:00; 20:00-21:00. Przerwy pomiędzy służą procedurom porządkowym (dezynfekcja). Na jednym torze może maksymalnie grać nie więcej niż 4 osoby. Od poniedziałku do czwartku godzina korzystania z toru to 15 zł, od piątku do niedzieli godzina kosztuje 20 zł. Fitness dostępny od godz. 15:00 do 21:00. Bez względu na dzień tygodnia wejście kosztuje 5 zł. Maksymalna liczba osób korzystających jednocześnie z urządzeń – pięć - informuje Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji.

Boisko ze sztuczną nawierzchnią udostępnione będzie od godz. 16:00. W poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele do godz. 18:00 będą mogły z niego korzystać osoby indywidualne. Później (do godz. 21:00) boisko udostępniane jest tylko grupom zorganizowanym, po wcześniejszym zgłoszeniu i spisaniu stosownej umowy (korzystanie jest nieodpłatne).

- Klucze dostępne w recepcji budynku Domu Kultury. W dniach rozgrywania meczy na własnym stadionie przez K.S. „Chojnowianka” boisko ze sztuczną nawierzchnią nie będzie udostępniane. Od października swoje zajęcia rozpoczną też wszystkie sekcje zainteresowań - czytamy w komunikacie.

Inną istotną zmianę jest powrót kina.

Zobacz więcej: Kino Kultura wznawia pracę. Co w repertuarze?


Komentarze

Ciekawe co robili przez ostatnie miesiące ,wszędzie wszystko pootwierane tylko nie w Chojnowie.
zgłoś komentarz
Bo to miasto jest ....inne.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform