Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Kino Kultura wznawia pracę. Co w repertuarze?

Autor admin2
Data utworzenia: 10 wrzesień 2020, 21:21 Wszystkich komentarzy: 0


Kino Kultura wznawia pracę. Co w repertuarze?

Już za tydzień, 18 września, zaplanowane jest wznowienie pracy chojnowskiego Kina Kultura. Trzeba jednak pamiętać, że wizyta w kinie będzie wiązała się z podporządkowaniem do obowiązujących zasad, mających na celu zminimalizowanie ryzyko zakażenia Covid-19. Osoby, które nie będą dostosowywać się do reżimu sanitarnego, nie będą wpuszczane na seans.

Każdy widz musi mieć zasłonięte usta i nos. Przed wejściem należy poddać się obowiązkowemu mierzeniu temperatury (osoby z wynikiem powyżej 37,2 nie będą wpuszczane). Przed seansem trzeba będzie również wypełnić krótki formularz, który pozwoli na szybkie dotarcie do osób biorących udział w seansie w razie, gdyby jeden z widzów okazał się być zakażony.

Wzrosną też niestety ceny biletów. Normalny będzie kosztował 20 zł, a ulgowy i bilety na seanse dla dzieci – 15 zł.

Co jest grane w Chojnowie?

Prezentujemy repertuar Kina Kultura na weekend 18-20 września.

25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY

piątek, 18 września: godz. 17.00; 19.30

sobota, 19 września: 17.00; 19.30

niedziela, 20 września: 17.00; 19.30

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, którymi całkiem niedawno żyła cała Polska. Poruszający dramat sensacyjny opowiada o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny, który został niesłusznie skazany na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Spędził w więzieniu 18 lat, zanim udało się udowodnić jego niewinność. Produkcja jest reżyserskim debiutem Jana Holubka.


O CZYM MARZĄ ZWIERZĘTA?

sobota, 19 września: godz. 15.00

niedziela, 20 września: godz. 15.00

W odległym zakątku Ziemi znajduje się magiczna kraina, w której schronienie znajdują zagrożone gatunki zwierząt. Wiodą one tam spokojne życie, pełne szczęścia i dobrobytu. Centralne miejsce krainy stanowi magiczne drzewo, które ma niezwykłą moc spełniania życzeń.

Największym marzeniem oposicy Klary jest zobaczenie śniegu i zabawa w nim. Klara zrywa liść z magicznego drzewa i wypowiada na głos swoje marzenie. W jednej chwili cała kraina zostaje zamrożona. Klara wraz z siostrą Paulą i jaszczurem Yarrą wyruszają w długą podróż, pełną niebezpiecznych przygód, aby przywrócić swoją krainę do pierwotnego stanu. Czasu jest jednak niewiele….


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform