Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

100 kilometrów na hulajnodze dla Julii

Autor admin
Data utworzenia: 11 wrzesień 2020, 13:48 Wszystkich komentarzy: 0


100 kilometrów na hulajnodze dla Julii

Kilka lat temu na łamach naszego portalu pisaliśmy o akcji "Z Chojnowa na Śnieżkę piechotą dla Ewy". Jej pomysłodawca - Tadeusz Rybczyński - zbierał w ten sposób środki na turnus rehabilitacyjny dla swojej córki. Sukces tamtej akcji okazał się zachętą do dalszych działań - tym razem pieniądze zbierane będą na rzecz walczącej z guzem mózgu Julii.

Julia Kuczała walczy z bardzo złośliwym guzem mózgu – pineoblastomą. Szansą dla Julii jest leczenie zakładające serię autologicznych przeszczepów szpiku. Bardzo nowoczesne, bardzo skuteczne, ale również bardzo drogie.

W akcję pomocy na rzecz Julii włączył się Tadeusz Rybczyński - założyciel amatorskiego Klubu Psich Zaprzęgów Sfora Chojnów, miłośnik zwierząt, przyrody, lasu oraz samotnych górskich wędrówek, który zamierza przejechać 100 kilometrów na hulajnodze.

- Wyjeżdżam z parkingu Lidla w sobotę o godzinie 9:00. Jest to hulajnoga napędzana siłą mięśni. Robię to w zamian za choć symboliczne wpłaty na leczenie chorej na raka mózgu Julii - zaznacza Tadeusz Rybczyński.

Zobacz szczegóły na siepomaga.pl

Akcja ma na celu pomoc na rzecz Julii oraz zachęcenie nas wszystkich do podobnej aktywności fizycznej w ramach pomocy dla Julki. - Wybierz dystans jaki chcesz przejechać na hulajnodze dla Julki (jeśli nie masz hulajnogi, może być na rowerze, biegiem lub spacerem, liczą się kilometry jakie zarejestrujesz na aplikacji). 1 km - 1 zł lub więcej według uznania - taki przelicznik zrób dla swoich kilometrów i kwotę uzyskaną wpłać na konto skarbonki tej akcji. W wydarzeniu na facebooku umieść zrzut ekranu z aplikacji udowadniający jaki dystans przebyłaś/eś :) Mile widziane zdjęcia pamiątkowe by Julka mogła zobaczyć kim są Jej wysportowani Aniołowie z krwi i kości - czytamy na stronie akcji.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform