Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Kraina Lodu 2 w Cuprum Arena Zostań pracownikiem Lidla

"Skoranta dla Matki" - wzruszający koncert w MOKSiR

Autor admin
Data utworzenia: 28 maj 2012, 13:56 Wszystkich komentarzy: 1


"Skoranta dla Matki" - wzruszający koncert w MOKSiR

Ostatnia sobota była świętem wszystkich Mam. Z tej okazji chojnowski chór Skoranta przygotował dla solenizantek, lecz nie tylko, szczególny koncert. Tytuł mówił sam dla siebie – „Skoranta dla Matki”. Nie obeszło się bez wzruszeń, łez i refleksji.

Koncert rozpoczął się około godziny 17:00. Pięknymi słowami powitał wszystkich dyrektor MOKSiR – Stanisław Horodecki życząc wszystkim wzruszających przeżyć. A tych nie brakowało. Swoim głosem członkowie chóru Skoranta porwali widownię. Dostrzec można było łzy, zachwyt i wzruszenie. Pomiędzy kolejnymi utworami wiersze tematycznie związane z Dniem Matki odczytały uczestniczki zajęć teatralnych odbywających się w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Nie obeszło się bez bisów, widownia była zachwycona!


Obchody Dnia Matki w MOKSiR solowym występem zakończył Jurand Kowalski wykonując kilka utworów dla Mam, lecz nie tylko.Komentarze

Koncert piękny co roku zabieram mamę jako dodatek do prezentu, ale w tym roku byłem trochę zawiedziony nic nowego wszystko z tamtego roku piosenek o mamie jest tak dużo a chór nic nowego nie zdążył przygotować, jak nie było kiedy to można było solistów zmienić zawsze to inaczej może by lepiej zaśpiewała inna solistka... To taka rada na przyszłość... Ale gratuluję koncertu było przyjemnie..
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.