Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Szkoła Podstawowa nr 4 szykuje się do rozpoczęcia roku szkolnego

Autor admin
Data utworzenia: 28 sierpień 2020, 11:14 Wszystkich komentarzy: 0


Szkoła Podstawowa nr 4 szykuje się do rozpoczęcia roku szkolnego

Szkoła Podstawowa nr 4 zaprezentowała szczegółowe procedury zapewnienia bezpieczeństwa w szkole w związku z wystąpieniem epidemii oraz harmonogram spotkań uczniów z wychowawcami z okazji rozpoczęcia roku szkolnego.

Opracowane i omówione z Radą Rodziców procedury zostały opublikowane w internecie (pobierz).

- Prosimy Państwa o zapoznanie się z nimi. Jednym z załączników do tych procedur związanym z zapewnieniem bezpieczeństwa Państwa dzieci w szkole jest „Zgoda na pomiar temperatury ciała”. Prosimy o jej wypełnienie i przesłanie drogą e-mailową lub poprzez e-dziennik do 11.09.2020 - informuje szkoła.

Szkoła opublikowała również harmonogram spotkań uczniów z wychowawcami (klasy II-VIII) z okazji rozpoczęcia roku szkolnego (wtorek 1.09.2020), a także harmonogram wejść uczniów do budynków szkoły.

- Zwracamy Państwa uwagę na to, że – zgodnie z procedurami – do budynku szkoły wchodzą tylko uczniowie. Wyjątek stanowią klasy I, w których dziecko przychodzi z tylko jednym Rodzicem/Opiekunem na boisko szkolne oraz wyjątkowo jeden Rodzic z dzieckiem z klas II zaprowadzając ucznia do klasy. Rodzice/Opiekunowie tych uczniów wchodzą do szkoły obowiązkowo w maseczkach i dezynfekują ręce zgodnie z procedurami.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform