Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Rozpoczęcie roku w Trójce bez uroczystego apelu

Autor admin
Data utworzenia: 26 sierpień 2020, 12:59 Wszystkich komentarzy: 1


Rozpoczęcie roku w Trójce bez uroczystego apelu

1 września uczniowie powrócą do szkoły. To już niemal pewne. Wiele szkół rezygnuje jednak z uroczystych apeli na rozpoczęcie roku szkolnego - tak będzie m.in. w chojnowskiej Szkole Podstawowej nr 3.

Jak poinformowała szkoła, na 1 września planowane są jedynie spotkania z wychowawcami. Plan spotkań zostanie wywieszony przy wejściu do szkoły oraz w holu szkoły na tablicy ogłoszeń.

Na 31 sierpnia planowane są spotkania wychowawców z rodzicami uczniów.

- W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2020/2021, w najbliższy poniedziałek, 31 sierpnia zostaną zorganizowane w szkole spotkania wychowawców z rodzicami uczniów, na których przedstawione zostaną zasady pracy szkoły w zbliżającym się roku szkolnym oraz procedury bezpieczeństwa związane z zagrożeniem epidemicznym. Plan spotkań: Klasy I-V – godz. 16.00 Klasy VI-VIII – godz. 17.00. Proszę o obecność jednego z rodziców na tych spotkaniach. Bardzo proszę o posiadanie założonych maseczek oraz stosowanie się do zachowania dystansu społecznego - czytamy w komunikacie opublikowanym przez szkołę.


Komentarze

For the person asking for sites about top money ideas, worthwhile financial recommendations, good finance words of advice, simple finance recommendations, good money ideas, I highly suggest this worthwhile money words of advice profile or for top money words of advice, worthwhile finance ideas, finance tips for young adults, finance tips for millennials, good finance recommendations, check out this simple money ideas website.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform