Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

[KONKURS - WYNIKI] Wygraj bilet na Kino Kobiet!

Autor admin2
Data utworzenia: 25 sierpień 2020, 09:14 Wszystkich komentarzy: 0


[KONKURS - WYNIKI] Wygraj bilet na Kino Kobiet!

Na naszym profilu na Facebooku trwa konkurs, w którym do wygrania są bilety na jutrzejsze Kino Kobiet w legnickim Heliosie.

Aby zawalczyć o wygraną, wystarczy pod konkursowym postem napisać, z kim wybrałabyś się na specjalny seans dla kobiet.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Więcej o tym wydarzeniu przeczytacie tutaj: Zapraszamy na kolejny seans Kina Kobiet

Wejściówki na Kino Kobiet otrzymują Panie Aleksandra Małecka oraz Joanna Wilczyńska. Gratulujemy i życzymy udanego seansu!


Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446wceluudziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji,poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora.ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portaluwww.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform