top chojnow.pl - Seniorzy na remis, juniorzy starsi zdecydowanie wygrywają!!!
Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Seniorzy na remis, juniorzy starsi zdecydowanie wygrywają!!!

Author: Maciek
Creation date: 26 May 2012, 21:14 All comments: 6


Seniorzy na remis, juniorzy starsi zdecydowanie wygrywają!!!

Dziś o godzinie 17:00 KS Chojnowianka rozegrała kolejne ważne spotkanie piłkarskie. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Sparta Rudna zajmująca obecnie 6 pozycję tabeli. Mecz zakończył się wynikiem 2:2 i nie jest satysfakcjonujący dla chojnowskich reprezentantów. Po dzisiejszej kolejce KS Chojnowianka zajmuje 12 miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem 29 punktów. Jednak już jutro dwie ostatnie drużyny rozegrają swoje spotkania i staną przez szansą wyprzedzenia naszych w tabeli. Miejmy jednak nadzieję, że nasz Chojnowski Klub Sportowy utrzyma obecną pozycję w tabeli. Na początku czerwca nasi piłkarze staną naprzeciw drużyny Czarni Rokitki. Będzie to niezwykle emocjonujący pojedynek, gdyż można go potraktować jak derby. Trzymajmy jednak kciuki za naszych, gdyż walczą oni o utrzymanie w klasie okręgowej.


W godzinach porannych Juniorzy Starsi rozegrali spotkanie przeciwko GLKS Gaworzyce. Mecz zakończył się rezultatem 3:0 (do przerwy 1:0). Nasi zagrali bardzo dobry mecz, zdominowali praktycznie pod każdym względem drużynę przyjezdnych. Ciągłe ataki Chojnowianki spowodowały, iż przeciwnicy grali bardzo agresywnie. Piłkarze z Gaworzyc emocje i zdenerwowanie przenosili raz na zawodników Chojnowianki, a raz na sędziów czego efektem było 7 żółtych kartek i 2 czerwone dla GLKS Gaworzyce oraz 2 żółte kartki dla zawodników z Chojnowa.


Sędziowie: Mariusz Kaczmarek gł, Grzegorz Woronok i Patryk Wylęgły ( Delegatura Legnica )

Skład Ks Chojnowianka: Krupa, Haniecki, Kołodziejczyk, Kosiński, Mihułka, Mrózek, Pakosz, Piotrowski, Rudziak, Sypniewski, Turczyński.
Comments

Będziemy musieli walczyć o utrzymanie do końca sezonu,bo Chrobry wygrał z Rokitkami i zrobiła sie lipa na dole tabeli!!!a po wczorajszej przegranej Konfeksu wiadomo ze spada do okregówki i poleci z naszej ligi z 4zespoły!!!
report comment
Jak spadną to chociaż kasy zaoszczędzą bo na wyjazdy rowerami będą jeździć
report comment
Bardzo śmieszne dynia. To już powoli robi się kompromitacja. Sam fakt, że gramy w lidze z takimi potęgami jak Męcinka, Kunice czy Chobienia nie wróży dobrze naszej chojnowiance. Trzymam kciuki o to aby się utrzymali, ale marnie to widzę. Realnie trzeba się dogadać z Rokitkami żeby się podłożyły heheh:)
report comment
ja wieże że sie utrzymamy,wygramy derby a potem pojedziemy z Męcinką i okręgówka zostaje u nas.
report comment
Mam takie pytanie do znawców tematu :D Za wejście na mecz się coś płaci? Chodzi o mecze okręgówki. Dawno mnie nie było, więc nie wiem jak to teraz wygląda, a niekiedy nie mam nic do roboty to bym sobie popatrzył :) Wiem, że kiedyś mimo tego że na plakatach były napisane ceny, to jakoś ludzie szli na mecz i jakoś nie widziałem jakichś "kontroli" czy coś:D:D
report comment
Z tego co się orientuję 5zł trzeba zapłacić. Jest to bardziej symboliczna opłata.
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.