Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Zapisz się na bezpłatną mammografię

Autor admin2
Data utworzenia: 26 lipiec 2020, 13:42 Wszystkich komentarzy: 0


Zapisz się na bezpłatną mammografię

LUX MED. wznawia wykonywanie bezpłatnych badań mammograficznych w punktach mobilnych, które będą finansowane z NFZ w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi.

Z bezpłatnych badań mogą skorzystać panie w wieku 50-69 lat, które są ubezpieczone i nie są leczone z powodu raka piersi, a także nie miały wykonywanej bezpłatnej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat. Bezpłatne badania należą się także kobietom, które są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy.


Mobilna pracownia mammograficzna będzie działać w Chojnowie 10 sierpnia 2020 r. w godz. 10.00-16.00 przy Szkole Podstawowej na ul. Reymonta.


Aby skorzystać z badania, należy się wcześniej zarejestrować pod nr tel. 58 666 24 44 lub na stronie http://www.mammo.pl/formularz

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym należy przygotować dowód osobisty. Na badanie trzeba zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii. Należy również pamiętać, aby na badanie przyjść w maseczce ochronnej lub przyłbicy.

Na to badanie nie jest wymaganie skierowanie.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform