Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
PWSZ Legnica

Seniorzy wygrali i zdobyli bardzo cenne 3 punkty natomiast Juniorzy Starsi polegli w swojej próbie!

Author: Maciek
Creation date: 19 May 2012, 19:32 All comments: 5


Seniorzy wygrali i zdobyli bardzo cenne 3 punkty natomiast Juniorzy Starsi polegli w swojej próbie!

Dziś o godzinie 17:00 na chojnowskim stadionie odbył się niezwykle ważny mecz dla piłkarzy KS Chojnowianka. Tym razem przed własną publicznością podejmowaliśmy drużynę Chrobry II Głogów. Pogoda była wyśmienita. Jedynie bramkarze mogli nieco ponarzekać, gdyż świecące słońce raziło w oczy. Spotkanie rozpoczęło się punktualnie, zawodnicy początkowo grali bardzo asekuracyjnie, gdyż obie drużyny są zagrożone spadkiem do niższej ligi. Dzięki wspaniałej grze, dokładnym podaniom oraz wysokiej skuteczności udało się nam zwyciężyć 3:2. Bramki dla KS Chojnowianka zdobyli: Rudnicki, Zatwarnicki oraz Gałaszkiewicz. W całym spotkaniu nie obeszło się bez walki, każda z drużyn miała „ nóż na gardle” dlatego też zawodnicy dali z siebie wszystko aby zwyciężyć. Po meczu piłkarze nie ukrywali radości z osiągniętego wyniku.

W dniu dzisiejszym swoją próbę rozegrali Juniorzy Starsi. Przeciwnikiem był zespół Orzeł Zagrodno. Niestety wynik nie był satysfakcjonujący ponieważ przegraliśmy 3:1. W spotkaniu nie obeszło się również bez żółtych kartek, które otrzymali: Dębicki, Bułatx2, Toczekx2. Gra była bardzo zacięta. Niektórym zawodnikom puściły nerwy i w konsekwencji otrzymali czerwone kartki. Wykluczeni z gry zostali: Toczek,Bułat (w skutek 2 żótych)- Orzeł Zagrodno oraz Kosiński - Chojnowianka Chojnów

Sędziowie: Mariusz Kaczmarek gł, Patryk Wylęgły i Andrzej Walz

W dzisiejszym spotkaniu naszym Juniorom brakowało czasami szczęścia lub umiejętności wykończenia akcji grając nawet w przewadze 2 zawodników.

Fotorelacja z meczu seniorów:Comments

Wielkie brawa należą sie chłopakom za ten mecz i walke do ostatniego gwizdka sędziego.Miejmy nadzieje ze nastepne mecze też beda zwycieskie i sie utrzymamy.Przepraszam też panią blodynke z niebieskiego parasola za krytyke kibicowania podczas meczu ze Stalą Chocianów,ale wtedy nerwy i emocje wzieły góre co nie potrzebnie ujełem w swoim komentarzu.Pozdrawiam
report comment
No tego właśnie oczekiwałem, było dobrze. Krasnal coś ty taki pokorny przy wygranej się zrobił?:). Chłopaki zagrali na prawdę dobry mecz. Mimo wszystko najlepsze z całego meczu było jak spiker pozdrowił Klub Kibica i otrzymał bardzo ciekawą odpowiedź heheh, kto był to wie o czym piszę!!!
report comment
nie chodzi bobis ze chłopaki wygrali.tylko każdy popełnia błędy i trzeba umiec sie do nich przyznać. każdy kibicuje i pomaga chłopakom jak potrafi także moja krytyka była nie na miejscu.
report comment
Spoko krasnal ja tylko żartowałem. Najważniejszy jest fakt, że wygraliśmy.
report comment
Za te przeprosiny Krasnal urosłeś Ty też zdobyłeś trzy cenne punkty, ciekawe czy Pani z parasola czytała Twój komentarz .... a chłopaki zagrali super jak to mówią kibice worek się rozwiązał a chłopaki wrócili z dalekiej podróży teraz już będzie dobrze..
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.
Sklep Bigform