Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Wandale odpowiedzialni za zniszczenie wiaty zatrzymani przez policję

Autor admin
Data utworzenia: 26 maj 2020, 15:27 Wszystkich komentarzy: 0


Wandale odpowiedzialni za zniszczenie wiaty zatrzymani przez policję

Chojnowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 30 i 31 lat, którzy dokonali zniszczenia wiaty przystankowej przy sklepie Netto. Wandale zostali zatrzymani bezpośrednio po zdarzeniu. Straty jakie powstały oszacowano, na kwotę 600 złotych. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie mieszkańcy powiatu legnickiego odpowiedzą przed sądem.

- Wczoraj chojnowski dyżurny o godzinie 15.35, odebrał zgłoszenie o dewastowaniu na ulicy Legnickiej w Chojnowie wiaty przystanku autobusowego. Na miejsce błyskawicznie udali się chojnowscy dzielnicowi, którzy potwierdzili fakt zniszczenia mienia, poprzez pomalowanie wiaty sprayami. Natychmiast przystąpiono do ustalenia sprawców tego aktu wandalizmu. W wyniku intensywnych działań funkcjonariuszy, już kilka minut po zdarzeniu, sprawcy byli w rękach mundurowych. Podczas legitymowania mężczyzn, policjanci ujawnili przy nich puszkę z farbą w spray-u. Zatrzymany 30 i 31-latek zostali przewiezieni do Komisariatu Policji w Chojnowie - informuje mł.asp. Jagoda Ekiert.

Starty jakie powstały, na szkodę Urzędu Miasta w Chojnowie oszacowano, na kwotę 600 zł. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Zgodnie z obowiązującym prawem przestępstwo niszczenia mienia, zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Również mężczyźni, będą musieli naprawić wyrządzoną szkodę.

materiały prasowe / KMP LegnicaKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform