Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Policjanci odzyskali skradzione samochody z terenu powiatu legnickiego

Autor admin
Data utworzenia: 22 maj 2020, 11:06 Wszystkich komentarzy: 0


Policjanci odzyskali skradzione samochody z terenu powiatu legnickiego

Wspólne działania legnickich i lubińskich policjantów doprowadziły do odzyskania dwóch skradzionych samochodów o wartości 265 tys. złotych z terenu powiatu legnickiego.

- W nocy 18 maja br., policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, zostali powiadomieni o kradzieży Audi A6 koloru czarnego. Straty, jakie oszacowała pokrzywdzona to kwota 130 tys. złotych. Funkcjonariusze, od razu przystąpili do działań poszukiwawczych za skradzionym samochodem. W trakcie wykonywanych czynności, mundurowi wpadli na trop, gdzie może znajdować się skradziony pojazd. W działania zaangażowali się także lubińscy policjanci - informuje mł. asp. Jagoda Ekiert.

- Wspólne działania funkcjonariuszy, zakończyły się bardzo szybkim odzyskaniem pojazdu, na terenie powiatu lubińskiego. W trakcie intensywnych poszukiwań, odnaleziony został także samochód marki Audi A6, skradziony 17 maja br. z terenu powiatu legnickiego.

Do sprawy zatrzymany został 31-letni mieszkaniec Wrocławia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a odzyskane pojazdy o wartości 265 tys. złotych zostały zabezpieczone i wkrótce trafią do prawowitych właścicieli. 31-latek usłyszał w legnickiej prokuraturze zarzuty kradzieży z włamaniem, za które kodeks przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec zatrzymanego, prokurator na wniosek policjantów zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.


materiały prasowe / KMP Legnica


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform