Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Młodziki KS Chojnowianka zagrają na Dialog Arenie w Lubinie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 17 maj 2012, 09:26 Wszystkich komentarzy: 0


Młodziki KS Chojnowianka zagrają na Dialog Arenie w Lubinie!

Już w najbliższą sobotę na stadionie KGHM Zagłębia Lubin odbędzie się wielki charytatywny turniej piłkarski. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz niepełnosprawnego Marcela Potockiego z Lubina.
Organizatorem zawodów, podobnie jak w zeszłym roku, jest Komenda Powiatowa Policji w Lubinie wspierana przez Fundację Polska Miedź i Zagłębie Lubin. W ramach rywalizacji wystąpi drużyna Zagłębia Lubin, samorządowcy, drużyna TVN wraz z aktorami programu „W 11”. Na imprezie nie zabranie również reprezentantów z Chojnowa. Nasze miasto promować będzie drużyna piłkarska młodzik KS Chojnowianka. Chłopcy zagrają przeciwko drużynie Zagłębia Lubin (w podobnej kategorii wiekowej) na Dialog Arenie, co będzie niewątpliwie wspaniałym przeżyciem.

Honorowy patronat nad tą imprezą objął komendant główny policji, który być może pojawi się na stadionie.

Bilety wstępu na zawody tzw. cegiełki kosztują 5zł i są do nabycia od dnia dzisiejszego w sklepie klubowym Zagłębia Lubin w Cuprum Arena oraz we wszystkich sklepach „Społem”.

W dniu turnieju bilety będzie można nabyć w kasach klubu przy stadionie.

Organizator zawodów zwraca się do wszystkich ludzi dobrego serca, którzy chcą wspomóc Marcela o przyjście/przyjechanie na imprezę do Lubina, w ramach której nie zabraknie atrakcji oraz kilku niespodzianek.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.