Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Pomoc dla Niebieskiego Parasola. Pocisnęliśmy na grubo - 23 000 złotych! [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 06 maj 2020, 17:34 Wszystkich komentarzy: 1


Pomoc dla Niebieskiego Parasola. Pocisnęliśmy na grubo - 23 000 złotych! [ZDJĘCIA]

To był pracowity dzień ale i owoce bardzo obfite. Do Niebieskiego Parasola dotarła zapowiadana pomoc. O szczegółach informuje Andrzej Kupczyk - inicjator oraz koordynator akcji, której mamy przyjemność być patronem medialnym.


Witam serdecznie.

To był pracowity dzień ale i owoce bardzo obfite :-) Nasz superekspres jest nie do przebicia!

Dziś Niebieski Parasol został zgodnie z obietnicą obficie zaopatrzony. Wczorajsze deklaracje z mojej strony były trochę skromne :-) Różnią się od rzeczywistości o sumkę 11 500 złotych :-) Szedłem spać i myślałem, myślałem... ale warto było pomyśleć :-) Rano czas mi szybko uciekał jak zacząłem realizować strategię ułożoną w głowie. Jednak o 17 godzinie było zwycięstwo! Jakie - to widać na zdjęciach :-)

Dziś odwiedziłem kolejną wspaniałą firmę, która dała wyraz solidarności. Dziękuję firmie Jawor Mineral i jej przedstawicielowi Panu Pawłowi Kawie, za dar 2500 sztuk butelek wody mineralnej!


Ponadto znów odwiedziłem Grupę Producencką Agro w Żabicach. Wszedłem drzwiami oraz wyszedłem drzwiami ale z bagażem wartości prawie 9000 zł w postaci ponad 500 litrów skażonego spirytusu do dezynfekcji. Ponadto wielkie podziękowania dla Pani Agnieszki - kierownik marketu Netto. Od tej firmy odwiozłem do Niebieskiego Parasola pełny metalowy kosz od klientów robiących zakupy. Pomoc była skierowana do innej placówki medycznej, jednak po wspólnej naradzie Pani Agnieszka przekierowała ten dar do Parasola. Pani kierownik marketu Netto ustawiła kosz na dary przy kasie. Widać jakie serce mają chojnowianie robiący tam zakupy.

W koszu były ręczniki papierowe, papier toaletowy, proszki do prania płyny do prania, żywność. Dziękuję Pani Agnieszce za przychylne podejście względem starszych ludzi przebywających w tym ośrodku oraz za pomysł pomocy w tej formie. Obiecuję, że zawsze dostarczę gdzie trzeba dary z tej placówki. Jest to rzadkość w supermarketach aby można było pomagać innym. Jak jest porządny menager w sklepie to widać da się to robić.

Oto co dziś otrzymał ośrodek Niebieski Parasol:

1. 1450 butelek wody mineralnej Jawor Mineral 0.5l

2. 1020 butelek wody mineralnej Jawor Mineral 1,5l

3. Dwa nowiutkie generatory ozonu o bardzo dużej wydajności

4. 800 sztuk masek chirurgicznych

5. 520 litrów całkowicie skażonego alkoholu do dezynfekcji

6. 100 półmasek z filtrem FPP3 do walki bezpośredniej z Covid-19

7. 100 par rękawic przemysłowych wielorazowego użytku

8. Kosz darów od marketu Netto (artykuły żywnościowe + higieniczne)

Wartość darowizny to 23 000 złotych!

Jak widać - ciężka to rzeźba, jednak można pocisnąć, tylko jest jeden warunek - musi być pozytywne nastawienie i brak możliwości negatywnego nastawienia do wyznaczonego celu. Dodatkowo trzeba umieć i chcieć się za to zabrać. Ten przypadek jest wyjątkowy. Mnie interesuje to komu pomagamy - na tym się skupmy. To starsi ludzie, często na ostatniej prostej życia. Tego wieku doczekamy wszyscy, zatem nie dyskutujemy tylko myślimy o tych chorych biednych pensjonariuszach. To dla nich pomoc - resztę zostawiamy bez komentarza.

Za to wam dziękuję.

Pozdrawiam

Andrzej Kupczyk
Komentarze

SUPER SUPER SUPER panie Andrzeju
Andzej na burmistrza
Po co to się tak z tym wszystkim fotografować???????????????????(ustawienie tego wszystkiego tak ładnie do foto zajeło chyba z 30 min)
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform