Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Galeria Piastów otwarta dla klientów!

Autor Partnerstwo
Data utworzenia: 04 maj 2020, 16:48 Wszystkich komentarzy: 0


Galeria Piastów otwarta dla klientów!

Po ponad siedmiu tygodniach od wprowadzenia czasowego ograniczenia handlu, sklepy w Galerii Piastów zostały ponownie otwarte dla Klientów. Niemal wszyscy najemcy centrum otworzyli dziś swoje salony. Na dzień dzisiejszy zamknięte są jeszcze wyspy handlowe, które muszą dostosować się do nowych wytycznych – informuje dyrektor galerii Elżbieta Sobolewska.

Od czwartku ze sprzedażą na wynos rusza kawiarnia Choice, a w piątek restauracje Gra Smaków i Benvenuti in Italia. Do odwołania nieczynna będzie Kuchnia Marche i SoCoffee!. W restauracji KFC wciąż można złożyć zamówienie jedynie na wynos lub z dostawą do domu. Spożywanie posiłków na terenie galerii nie będzie nadal możliwe.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów, wciąż nie mogą prowadzić działalności: kino Helios, Park Rozrywki Play City, Kręgielnia, klub Fitness Academy, biura podróży: Itaka i Tui.

W Galerii Piastów nadal znacznie nasilona jest częstotliwość dezynfekcji elementów wyposażenia powierzchni wspólnych, z którymi klienci mają bezpośredni kontakt. Wzmożona, regularna dezynfekcja obejmuje poręcze schodów, klamki, przyciski w windach, bankomaty i kasy parkingowe oraz toalety. Dezynfekcja odbywa się w sposób bezpieczny dla klientów oraz przy zachowaniu restrykcyjnych zasad higieny.

Przy wszystkich wejściach do centrum oraz toaletach Klienci mogą skorzystać z płynu dezynfekującego. Płyny dezynfekujące oraz rękawiczki jednorazowe pojawiły się również w poszczególnych salonach.

Na bieżąco monitorowana jest liczba Klientów znajdujących się w danym momencie w centrum, a najemcy informują ile osób naraz może przebywać w poszczególnych sklepach.

Aby wszyscy mogli czuć się bezpiecznie, Galeria Piastów przypomina o zachowaniu odpowiedniego dystansu pomiędzy klientami, bezwzględnym zakrywaniu ust i nosa oraz używaniu rękawiczek jednorazowych podczas zakupów, a płatności, o ile to możliwe, powinny być dokonywane bezgotówkowo. Zaleca się także, aby w miarę możliwości na parkingu zajmować co drugie miejsce.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform