Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Ekologiczny Festyn Rodzinny - zapraszamy!

Autor admin
Data utworzenia: 07 maj 2012, 12:11 Wszystkich komentarzy: 13


Ekologiczny Festyn Rodzinny - zapraszamy!

Wiele osób pytało na łamach naszego Portalu - kiedy odbędzie się kolejny festyn w Chojnowie? My już wiemy! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta, lecz nie tylko, na Ekologiczny Festyn Rodzinny „Czas Na Zdrowie”, którego organizatorem jest chojnowskie Gimnazjum nr 2!

W najbliższą sobotę, tj. 12 maja 2012 r. na terenie Gimnazjum nr 2 w Chojnowie w godzinach 15:00 – 20:00 odbędzie się Ekologiczny Festyn Rodzinny, a na nim szereg atrakcji dla każdego.

Na gości czekać będą m.in. stoiska ze zdrową żywnością, prezentacje tańca zumba, warsztaty orgiami, kącik malucha z wieloma atrakcjami dla najmłodszych, występy uczniów Gimnazjum nr 2 oraz „przepiśniki” zawierające sprawdzone przepisy na zdrowe przegryzki.

Na godzinę 16:00 zaplanowany jest Bieg Malucha, który dostarczy najmłodszym mieszkańcom naszego miasta wspaniałej zabawy!

Ekologiczny Festyn Rodzinny jest częścią działań jakie prowadzi chojnowska szkoła w ramach projektu „Czas na zdrowie”. Grupą inicjatywną akcji są AKTYWNIAKI, czyli Martyna Duda, Pamela Pokładowska, Ewelina Psiuch, Kamila Gołąb, Natalia Łaszkiewicz, Marta Bartkowska, Marta Filipowicz, Bartosz Gajda, Kacper Majoch, Adam Kopeć – uczniowie szkoły.

Wszystkich serdecznie zapraszamy, wspaniała i przede wszystkim zdrowa zabawa gwarantowana!
Komentarze

Dzięki za informacje :) Żeby tylko pogoda dopisała :)
zgłoś komentarz
Piszę się na warsztaty orgiami.
zgłoś komentarz
Dlaczego tylko biegi dla dzieci? Starsi też by sobie polatali:) Kiedyś na dni Chojnowa były biegi uliczne i może warto by było wrócić do tego tematu
zgłoś komentarz
Oj fajne były te biegi uliczne. Udało mi się nawet wygrać w mojej kategorii. Mimo wszystko był to mega stres dla startującego. Cała impreza była bardzo ciekawa i dobrze przygotowana. Nie wiem jak teraz, ale kiedyś po asfalcie biegło się przyzwoicie, a na kostce mogą być małe problemy.
zgłoś komentarz
Mamy przecież wspaniały stadion. Mamy też park. Ja jestem za biegami, a jeszcze bardziej za maratonami, a jeszcze bardziej za maratonami rowerowymi.
zgłoś komentarz
ja tez brałam udział w tych biegach. kiedyś mało nie "zeszłam" na trasie bo był taki upał ale fakt wrażenia zostają w pamięci. Teraz brakuje w dniach Chojnowa czegoś cyklicznego i charakterystycznego - pomijam dziwny pochód.
zgłoś komentarz
sender,może warto podsunąć władzom pomysł wyścigu rowerowego,kt.mógłby sie odbyć w kilku kat.wiekowych.
zgłoś komentarz
sender,może warto podsunąć władzom pomysł wyścigu rowerowego,kt.mógłby sie odbyć w kilku kat.wiekowych.
Chociaż nie jestem dobry w jeździe na rowerze to popieram pomysł. Mogłoby to być ciekawe i zawsze jakieś urozmaicenie. Czytając portal widać, że uprawiających sporty "rowerowe" jest trochę w Chojnowie może znaleźli by się chętni.
zgłoś komentarz
Nie trzeba być wielkim sportowcem, najważniejsze żeby się dobrze bawić i tyle:)
zgłoś komentarz
I to jest najważniejsze! Do tego jakby miasto dorzuciło jakieś symboliczne nagrody byłoby już całkiem fajnie. Pamiętam jak kiedyś gość za wygranie kat. open dostał taki wielki żółty ser. Do dziś go widzę heh, było fajnie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform