Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Sobotni Festyn Majowy sponsorowały opady deszczu i mocny wiatr

Autor admin
Data utworzenia: 08 maj 2012, 09:41 Wszystkich komentarzy: 167


Sobotni Festyn Majowy sponsorowały opady deszczu i mocny wiatr

Mimo pięknej pogody w pierwszych dniach maja sobota, czyli dzień w którym odbywał się Festyn Majowy - główna atrakcja tegorocznej Majówki, zaskoczyła wszystkich intensywnymi opadami deszczu i mocnym wiatrem. W związku z iście jesienną pogodą zainteresowanie chojnowian trzema koncertami zaplanowanymi na ten dzień nie należało do największych. Mimo to zaproszone zespoły starały się nieco podgrzać ten zimny dzień swoim graniem.

Festyn zgodnie z zapowiedziami rozpoczął się około godziny 17:00 w Parku Śródmiejskim. Nie zabrakło pysznego cateringu przygotowanego przez restaurację Pod Jeleniem i budek z piwem, które cieszyły się sporym zainteresowaniem.wink

Jako pierwszy przed skromną publicznością zaprezentował się legnicki zespół DL, serwując słuchaczom mocne gitarowe granie. Już wtedy było wiadomo, że tego wieczora pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Wielu ludzi uciekało przed deszczem do domów, szukało schronienia pod parasolami przy stolikach czy drzewami.


Trudne zadanie czekało drugi zespół – Fakt z Chojnowa, będący fuzją młodości i doświadczenia, wspólnie grający od zaledwie 3 miesięcy. Opady deszczu nie słabły, wszyscy z nadzieją liczyli na przejaśnienia, których niestety szybko się nie doczekaliśmy.


Gdy powoli zbliżała się godzina 20:00 pogoda wydawała się polepszać. Spowodowało to nagły „napływ” chojnowian w Małym Parku. Jednak nie tylko ładniejsza pogoda była magnesem – niebawem miał odbyć się koncert gwiazdy Festynu – lubińskiego zespołu Flowers, w którym wokalistką jest mieszkanka naszego miasta Aneta Adamek. Chwilę po tym jak zespół zaczął grać, krople deszczu z coraz większą intensywnością zaczęły spadać na głowy publiczności. Nie przeszkodziło to jednak zespołowi zagrać bardzo dobrego koncertu, a widzom bawić się pod sceną. Nie obeszło się jednak bez niemiłego incydentu, który poza deszczem rzucił cień na sobotnią imprezę.


Udało nam się odbyć krótką rozmowę z Anetą Adamek, wokalistką zespołu Flowers. Prezentujemy ją Państwu poniżej.

Jak wrażenia po koncercie? Pogoda niezbyt dopisała, choć emocji nie brakowało!

- Koncert wypadł całkiem fajnie, choć pogoda była nieznośna. Podczas koncertu zauważyłam troszkę swoich znajomych, rodzinę, którzy wiernie kibicowali pomimo właśnie takiej pogody. Emocje były i zawsze będą.

Jak grało Ci się przed starą, znaną Ci doskonale chojnowską publicznością, z nowym zespołem?

- Nowy zespół, nowe wyzwania. Gdyby nie incydent, przez który musieliśmy przerwać koncert byłoby w porządku bardzo, ponieważ wszyscy byli skorzy do zabawy, ale zdarza się też tak. Nie zawsze jest idealnie.

Jak układa Ci się współpraca z zespołem Flowers?

- Współpraca z zespołem zakończyła się. Zespół ten wprowadził wiele zmian w moim życiu. Niekoniecznie dobrych. Owszem pozwolili mi jakoś zaistnieć...ale to nie zmienia faktu, że chłopaki tylko stwarzają pozory i trzeba na nich uważać. Niestety w show-biznesie trzeba uważać na oszustów jak i ludzi którzy kombinują za Twoimi plecami - zyskując na Tobie popularność. Dlatego życzę wszystkiego dobrego nowej wokalistce, która jak słyszałam jest już "prawie gotowa”. Nie wspominam tej współpracy dobrze - wcale się nie dziwie, że zmieniają wokalistki jak rękawiczki.

Zatem szukasz teraz nowego zespołu czy spróbujesz swoich sił solo?

- Teraz po operacji dochodzę do siebie. Zapewne odpocznę i zrehabilituje. Odejście od zespołu nie zamyka mi drzwi przed wkroczeniem do nowego. Tym razem planuje zacząć swoja przygodę z jednym z wrocławskich zespołów. Powrócę co rocka i do tego co kocham. Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. Nigdy się nie załamie - mam swoją pasję, dzięki której pnę się coraz wyżej. Nie zatrzymam się. Zdobędę swój cel. Per aspera ad astra - przez ciernie do gwiazd.

Nigdy nie zapomnę w trakcie tego o ludziach których kocham. Rodzina, przyjaciele są dla mnie oparciem. I to im jestem najbardziej wdzięczna, że mnie zawsze wspierają i zawsze są przy mnie.

Tego Ci właśnie życzymy, byś kroczyła jak najmniej wyboistą ścieżką muzycznej kariery i sięgała gwiazd!

- Dzięki! Pozdrowienia dla całego portalu chojnow.pl i wszystkich Czytelników!
Komentarze

Po jakiej operacji? Dlaczego portal na bieżąco nie informuje o stanie zdrowia wokalistki?
zgłoś komentarz
A co ty Komar taki zainteresowany:). Moim zdaniem media nie mogą wchodzić wszędzie, choć wiem, że bardzo by tego chciały.
zgłoś komentarz
W wywiadzie napomniano o operacji jakby była faktem oczywistym, o którym wiedzą wszyscy czytelnicy portalu (lub przynajmniej autor wywiadu). Jeżeli już pada słowo "operacja", chciałbym wiedzieć czy chodzi o złamany paznokieć czy przeszczep serca. Przejrzałem całego Pudelka - nie znalazlem żadnej informacji na temat operacji Anety Adamek.
Tak czy siak, mam nadzieję, że operacja powiodła się, a rekonwalescencja przebiegnie sprawnie.
zgłoś komentarz
Ciekawe masz zainteresowania - pudelek hahha. Typowo kobiece zachowania jak na chłopaka.
zgłoś komentarz
A co to za incydent i co za operacja. Trzeba się domyślać :(
zgłoś komentarz
DAJCIE SPOKÓJ...hahah operacja? wycinanie wyrostka to operacja? zabieg..po dwóch dniach wychodzisz ze szpitala... poza tym Anetka, zwracam sie do Ciebie..jak możesz tak pisać ze chlopaki Cię wykorzystują..jeżeli Ty kazdy inny zespół wykorzystujesz..gdzie sie nie pojawisz to tam nagle chlopaka znajdujesz..a jak ci nie wyjdzie z nim to je..iesz po całości . daj spokój. Patrz na siebie. poza tym, przestań ćpać
zgłoś komentarz
Popieram użytkownika misiaczek. Jak była w azymucie to też wymyśliła jakąś bajke a pokłocili się o dosłowną pierdołe ;] heheh a teraz niby Flowersi ją wykorzystali, ciekawe do czego. To Ty Aneta zawsze każdego wykorzystujesz a później starasz się wybielić w oczach innych ;] I niestety muszę się zgodzić też z ostatnim zdaniem...przestań ćpać ;p bo wciągasz fete jak nie jeden zaawansowany narkoman
Pozdrawiam!
zgłoś komentarz
sory za potrójny komentarz. sam sie włączył potrójnie.
NIE WIERZCIE A.A !! kłamczucha do potęgi
zgłoś komentarz
P.S to nie oni sie na TObie lansowali tylk na nich dziewczyno..
zgłoś komentarz
Ktoś się może orientuje, co to za "incydent"?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform