Query error chojnow.pl - Porażka KS Chojnowianka z wiceliderem rozgrywek

Porażka KS Chojnowianka z wiceliderem rozgrywek

Data utworzenia: 05 maj 2012, 19:18 Wszystkich komentarzy: 17

W dniu dzisiejszym na chojnowskim stadionie o godzinie 17 nasz lokalny klub zmierzył się z wiceliderem rozgrywek. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego diametralnie zmieniła się pogoda, zaczął padać deszcz i wiać porywisty wiatr. Pierwszą połowę udało się rozegrać znakomicie tuż przed przerwą wygrywaliśmy 2:1. Pierwszy etap spotkania to bardzo zmienna aura. Druga połowa meczu była już o wiele trudniejsza, niemalże przez całe 45 minut padał deszcz. Mokra murawa nie ułatwiała gry.

Pierwsza połowa meczu przebiegała po naszej myśli. W drugim etapie gry nie było już tak dobrze. Zawodnicy z Chocianowa rozegrali kilka ciekawych akcji po których padły bramki. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla naszych rywali. Wiele kontrowersji wzbudził rzut karny podyktowany w 89 minucie meczu. Zawodnik z Chocianowa zamienił go na bramkę, po której straciliśmy jakże cenny punkt.

Już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe. Naszym przeciwnikiem będzie ostatnia drużyna w tabeli rozgrywek: Górnik II Polkowice.

A to pech.nie ma nic gorszego,jak stracic gola w ost.minutach
Warunki były jednakowe dla obydwu drużyn,i nie zganiajmy że przez pogode przegralismy,myslę że prowadząc 3-1nie mozna pozwolić sobie na strate 3bramek,moim zdaniem tym meczem Chojnowianka sie z kompromitowała jak także ta pani blondyna z Niebieskiego Parasola która po wypiciu 2-3browarów miała bardzo dużo do powiedzenia przez cały mecz co nie których kibiców doprowadzała do szału,a kibice z Chocianowa to pytali sie tylko kto to jest i co ta pani reprezentuje bo jak klub to tylko nam współczuli!!!To nasza prezes klubu ma super pracowników!!!
Ta Pani nie jest z Klubu więc może kibicować a piwo pili też kibice z Stali a co do współpracowników pani Prezes to tylko pozazdrościć a na takim meczu można było się zdnenerwować adrenalina szalała bez piwa ja nie piłem a ciśnienie miałem bardzo wysokie.. Więc dajcie spkój Krasana nic ci nie pasuje na nasszego Buirmistrza też piszesz obraźliw komentarze więc uważaj bo zostaniesz odkryty..
A co ty wiktor z klubu jesteś, że się tak obruszasz? Krasnal pisze co uważa. Co do picia na meczu to mnie to akurat mało interesuje, każdy jest dorosły i robi co chce. Natomiast gra naszego zespołu to kompromitacja. Jak można przegrać wygrywając 3:1. Liczyłem na coś więcej. Nie wiem czy adrenalina aż tak skacze w takiej lidze hehe, no chyba że ktoś przeżywa czy się uda utrzymać czy też nie. Nasze miasto stać na IV ligę, ale nie ma na to kasy!
nie z klubu z miasta a drużyna gra dobrze z klubem nie mam nic wspólnego a chłopaki grają dobrze tylko jakiś pecz ich prześlduje.. Może za mało wiary kibiców i sama krytyka ... Musimy ich wspierac..
Hola hola wiktor5 pokaż mi moje komentarze obrazliwe na naszego burmistrza??może było w nich trochę krytyki a nie obrazliwych zdań?nie raz nawet na tym portalu broniłem go ,znam burmistrza i go szanuje jako człowieka,a co do jego pracy jako włodarza miasta to nie jestem sam który twierdzi że w drugiej kadencji jego praca wygląda słabiej niż w pierwszej!!!No niech kibicuje,ale jakiś umiar też powinien być,a jak twierdzisz że nie jest pracownikiem klubu,to co robi bardzo często w tym budynku?może p.prezes zaprasza ją na kawe??.
Poczytaj komentarze pod wcześniejszymi artukułami o Orliku i MLPN to sobie przypomnisz a w tym budynku przebywa wiele osób nie związnych z klubem wczoraj np duzo ludzi skryło sie tam przed deszczem a tak wogóle to wczoraj nwrwy puściły nie tylko tej Pani ale i wielu innym .. Szkoda chłopaków krasnal daj spokój i tej Pani i Chłopakom ja wierzę że bedzie dobrze..
No czytałem prawie wszystkie moje komentarze wiktor5 i nie ma nic abym pisał coś obrazliwego na naszego burmistrza,więc moze mi pomożesz wyszukać te komentarze???no to fakt że nerwy puściły,ale zachowanie tej pani to tak jest co mecz!!!po za tym wydaje mi sie że może ty jesteś pracownikiem Niebieskiego Parasola skoro ich tak bronisz?i wszystko wiesz najlepiej!!!Pozdro.