Porażka KS Chojnowianka z wiceliderem rozgrywek

Data utworzenia: 05 maj 2012, 19:18 Wszystkich komentarzy: 17

W dniu dzisiejszym na chojnowskim stadionie o godzinie 17 nasz lokalny klub zmierzył się z wiceliderem rozgrywek. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego diametralnie zmieniła się pogoda, zaczął padać deszcz i wiać porywisty wiatr. Pierwszą połowę udało się rozegrać znakomicie tuż przed przerwą wygrywaliśmy 2:1. Pierwszy etap spotkania to bardzo zmienna aura. Druga połowa meczu była już o wiele trudniejsza, niemalże przez całe 45 minut padał deszcz. Mokra murawa nie ułatwiała gry.

Pierwsza połowa meczu przebiegała po naszej myśli. W drugim etapie gry nie było już tak dobrze. Zawodnicy z Chocianowa rozegrali kilka ciekawych akcji po których padły bramki. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla naszych rywali. Wiele kontrowersji wzbudził rzut karny podyktowany w 89 minucie meczu. Zawodnik z Chocianowa zamienił go na bramkę, po której straciliśmy jakże cenny punkt.

Już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe. Naszym przeciwnikiem będzie ostatnia drużyna w tabeli rozgrywek: Górnik II Polkowice.