Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

Porażka KS Chojnowianka z wiceliderem rozgrywek

Autor Maciek
Data utworzenia: 05 maj 2012, 19:18 Wszystkich komentarzy: 16


Porażka KS Chojnowianka z wiceliderem rozgrywek

W dniu dzisiejszym na chojnowskim stadionie o godzinie 17 nasz lokalny klub zmierzył się z wiceliderem rozgrywek. Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego diametralnie zmieniła się pogoda, zaczął padać deszcz i wiać porywisty wiatr. Pierwszą połowę udało się rozegrać znakomicie tuż przed przerwą wygrywaliśmy 2:1. Pierwszy etap spotkania to bardzo zmienna aura. Druga połowa meczu była już o wiele trudniejsza, niemalże przez całe 45 minut padał deszcz. Mokra murawa nie ułatwiała gry.

Pierwsza połowa meczu przebiegała po naszej myśli. W drugim etapie gry nie było już tak dobrze. Zawodnicy z Chocianowa rozegrali kilka ciekawych akcji po których padły bramki. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:4 dla naszych rywali. Wiele kontrowersji wzbudził rzut karny podyktowany w 89 minucie meczu. Zawodnik z Chocianowa zamienił go na bramkę, po której straciliśmy jakże cenny punkt.

Już za tydzień kolejne spotkanie, tym razem wyjazdowe. Naszym przeciwnikiem będzie ostatnia drużyna w tabeli rozgrywek: Górnik II Polkowice.

Komentarze

do Krasnala250 wiesz krasnoludku co jest żenujące że Ty jesteś z tego środowiska też jesteś kibicem a może nawet pracujesz w Parasolu tylko na tej Pani się odgrywasz dostałeś mniejszą premię czy co... Odpuść sobie krasnalku .... plis.... A ta Pani po prostu broniła chłopaków tylko trochę głośno stałem koło niej i wytrzymałem tylko deszcz nas wystraszył...
zgłoś komentarz
robert35 muszę cie rozczarowac ale ja nigdy nie pracowałem w niebieskim parasolu i mam nadzieje że nigdy nie będe musiał.Pozdrawiam
zgłoś komentarz
Warunki były jednakowe dla obydwu drużyn,i nie zganiajmy że przez pogode przegralismy,myslę że prowadząc 3-1nie mozna pozwolić sobie na strate 3bramek,moim zdaniem tym meczem Chojnowianka sie z kompromitowała jak także ta pani blondyna z Niebieskiego Parasola która po wypiciu 2-3browarów miała bardzo dużo do powiedzenia przez cały mecz co nie których kibiców doprowadzała do szału,a kibice z Chocianowa to pytali sie tylko kto to jest i co ta pani reprezentuje bo jak klub to tylko nam współczuli!!!To nasza prezes klubu ma super pracowników!!!
nie mogła przez cały mecz bo drugą połowę już jej nie było a ja stałem koło niej i mnie do szołu doprowadzały bramki i waleczna gra naszych chłopaków a dziś twoje krasnal bzdurne komentarze odpuść sobie...
zgłoś komentarz
robert35 muszę cie rozczarowac ale ja nigdy nie pracowałem w niebieskim parasolu i mam nadzieje że nigdy nie będe musiał.Pozdrawiam
A tak bardzo przeszkadzało Ci kibicowanie tylko Pani blondynki bo ona stała koło takiej czarnej dziewczyny to chyba naszego spikera córa tak ładna dziewucha i ona też krzyczała i też piwo piła ....Zresztą jak wszyscy ... pili i kibicowali..
zgłoś komentarz
Nie czarujmy się, na mecz większość idzie coś chlapnąć. Wśród kibiców często słychać ja poproszę 50g wódki. Jest wesoło, po to jest mecz żeby się oderwać od codziennego życia. To w jaki sposób ktoś kibicuje nie powinno interesować nikogo. Mamy w końcu wolny kraj!
zgłoś komentarz
Oj lipa sie zrobiła jesteśmy już na 15miejscu a z tego co słyszałem to 4-5drużyn spada czyli A-klasa zbliża sie wielkimi krokami!!!
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.