Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English

„Bitwa na głosy” – dziś finał drugiej edycji!

Autor admin
Data utworzenia: 05 maj 2012, 11:02 Wszystkich komentarzy: 1


„Bitwa na głosy” – dziś finał drugiej edycji!

Tym, którzy na bieżąco śledzą poczynania chojnowianina Łukasza Sypienia w programie „Bitwa na głosy” nie trzeba przypominać, jednak napiszmy pozostałym – dziś, tj. 5 maja o godzinie 20:05 na antenie telewizyjnej „Dwójki” odbędzie się finał programu, w którym zmierzą się drużyny Kamila Bednarka oraz Ryszarda Rynkowskiego. Zachęcamy do wspierania ekipy z Brzegu!

Za nami dziewięć tygodni muzycznych zmagań. Dziś wieczorem drużyny Kamila Bednarka i Ryszarda Rynkowskiego zmierzą się w wielkiej bitwie, „Bitwie na głosy” w której stawką jest 100 tys. złotych! Jeśli wygra ekipa z Brzegu to wesprze Fundację Rozwój działającą na rzecz rozwoju kultury i nauki wśród dzieci i młodzieży, jeśli zaś elbląski team – Fundację Elbląg. Zwycięska ekipa zapewni sobie również udział w specjalnym, 11 odcinku programu w całości poświęconym najlepszemu zespołowi drugiej edycji „Bitwy na głosy”.

Podczas dzisiejszego odcinka możemy liczyć na występy wszystkich zespołów, które wystąpiły w tej edycji programu. Na scenie zaprezentują się zatem drużyny Moniki Kuszyńskiej, Mezo, Natalii Kukulskiej, sióstr Przybysz, Edyty Górniak, Janusza Panasewicza oraz finalistów. Możemy spodziewać się wielu niespodzianek!

Wedle zapowiedzi w dzisiejszym odcinku dowiemy się również kto zostanie okrzyknięty talentem II edycji „Bitwy na głosy”.

Jeśli zaś chodzi o najbardziej interesujący nas zespół – Kamila Bednarka – wykona on jeden z hitów Michaela Jacksona oraz przebój U2, irlandzkiej ekipy, która już raz przyniosła Łukaszowi Sypieniowi i spółce zwycięstwo. Czy tym razem będzie podobnie?

SMS o treści 8 wysłany na numer 7220 pomoże drużynie, w której śpiewa Łukasz Sypień wygrać dzisiejszy finał. Trzymajmy mocno kciuki i ślijmy tony SMS-ów na ekipę z Brzegu!Komentarze

Zwyciestwo Kamila i brawa dla naszego Łukasza za udział w tym programie,może przyjedzie do nas z całym zespołem!!!GRATULACJE.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.