Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Policjant prowadził pod wpływem alkoholu

Autor admin
Data utworzenia: 04 maj 2012, 14:40 Wszystkich komentarzy: 2


Policjant prowadził pod wpływem alkoholu

Chocianowscy policjanci zatrzymali do kontroli drogowej mieszkańca Chocianowa. Stwierdzili u niego alkohol. Nie byłoby w tym nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż zatrzymany na co dzień jest funkcjonariuszem policji w chojnowskim komisariacie.

Mieszkaniec Chocianowa prawdopodobnie wracał z majówki. W efekcie zatrzymania przez drogówkę i pozytywnego wyniku w badaniu na obecność alkoholu policjant został zatrzymany w policyjnym areszcie.

W dniu kolejnym w wyniku decyzji komendanta miejskiej policji w Legnicy chojnowski policjant otrzymał wypowiedzenie z pracy.


Źródło: legnica.fmKomentarze

No i trafiła kosa na kamień - Nosił wilk razy kilka .... to ponieśli i wilka. Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Teraz ty Panie milicjancie co łapiesz lub łapałeś pijanych rowerzystów czekamy jak na ciebie przyjdzie pora. Najgorsze to że tego złapanego pana nie spotka kara bo na EMERYTURĘ PRZESZEDŁ. SPRAWIEDLIWOŚĆ ponad wszystko.
zgłoś komentarz
Kara się należy i nie ma dyskusji i tak długo uchodziło mu to na sucho ale emerytura też mu się należy facet przepracował 30 lat w tym zawodzie.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.