Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Sklep Bigform

Turniej tenisa o Puchar Burmistrza Chojnowa

Autor Maciek
Data utworzenia: 03 maj 2012, 20:58 Wszystkich komentarzy: 3


Turniej tenisa o Puchar Burmistrza Chojnowa

W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 na chojnowskich kortach tenisowych odbyły się zawody o Puchar Burmistrza Miasta. Przed rozgrywkami odbywały się zapisy. W rywalizacji wzięło udział dziesięciu zawodników: Fliśnik G, Makowiec M, Kociuba M, Szklarz M, Sromek I, Krakowski M, Rubik M, Płachta T, Pisarski A, Krakowski S. Rozgrywki tenisowe przeprowadzone zostały systemem pucharowym. Początkowo wylosowano pary, z których tylko zwycięzca miał szanse gry o najwyższą lokatę. Dodatkowo dla przegranych przygotowano turniej pocieszenia. Polegał on również na rozgrywce pucharowej z tym, że pośród przegranych.

Pomimo faktu, iż pogoda rano nie sprzyjała zawody przeprowadzono bez większych przeszkód. Wyniki Turnieju o Puchar Burmistrza przedstawiają się następująco.

Mecz finałowy: Rubik M – Kociuba M 2:0

W turnieju pocieszenia również nie zabrakło walki o zwycięstwo. Do finału awansowali: Płachta T oraz Krakowski M. Po bardzo ciekawym pojedynku zwycięstwo odniósł pierwszy z finalistów wynikiem 2:0.

Nagrody dla najlepszych tenisistów wręczył organizator zawodów.

Osobą odpowiedzialną za zorganizowanie imprezy oraz nadzorującą jej przebieg był z ramienia MOKSiR- pan Andrzej Pisarski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!Komentarze

Od paru dni staram sie z kolegami wynajac kort do tenisa ale jest bardzo ciezko. Odpowiedzialna osoba za korty nie odbiera telefonow. Czyzby mogli grac tylko znajomi osoby odpowiedzalnej za kort? Jestem zawiedziony
zgłoś komentarz
Jeżeli nie należysz kolego do grona pupilów burmistrza to nie zagrasz,poszukaj lepiej w innym miescie,Chojnów nie potrzebuje sportowców ma ich w nadmiarze.
zgłoś komentarz
Ja również potwierdzam do p. Pisarskiego nie sposób dodzwonić się. Nie wiem czy to przypadek, czy nie. Swoją drogą faktem jest również to, że na kortach grają wciąż te same osoby, a telefon p. Pisarskiego milczy. Dziwny zbieg okoliczności.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.