Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Miejska Biblioteka Publiczna: Od 1 kwietnia na Legimi dostępne także audiobooki

Autor admin
Data utworzenia: 01 kwiecień 2020, 12:48 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna: Od 1 kwietnia na Legimi dostępne także audiobooki

Miejska Biblioteka Publiczna informuje, że czytelnicy korzystający z bezpłatnego kodu dostępu do e-booków w Legimi, mogą także słuchać audiobooków pobranych z platformy Legimi.

- Od 1 kwietnia nasi czytelnicy korzystający z bezpłatnego kodu dostępu do e-booków w Legimi, mogą także słuchać audiobooków pobranych z platformy Legimi. W obecnej sytuacji związanej z koronawirusem i zamknięciem biblioteki kody dostępu do Legimi można otrzymać drogą mailową. Aby otrzymać kod należy wysłać maila na adres: biblioteka.chojnow@gmail.com; W treści maila należy podać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej. W przypadku czytelnika niepełnoletniego mail wysyła rodzic/opiekun prawny i podaje dane czytelnika niepełnoletniego (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej. Czas oczekiwania na wydanie kodu: do ok. 2 dni - informuje chojnowska biblioteka.

Dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, czytelnicy mogą obecnie korzystać z ponad 60 000 tytułów autorów polskich i zagranicznych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform