Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

Radni odwołali Skarbnika. Na czele miejskich finansów stanie Piotr Hasiuk

Autor admin
Data utworzenia: 31 marzec 2020, 17:49 Wszystkich komentarzy: 0


Radni odwołali Skarbnika. Na czele miejskich finansów stanie Piotr Hasiuk

Chojnowscy radni podczas dzisiejszej sesji zdecydowali o odwołaniu z funkcji Skarbnika Miasta Dariusza Subocza, który zrezygnował z pełnionej funkcji. Jego miejsce w Urzędzie Miejskim zajmie Piotr Hasiuk.

Radni decyzję o odwołaniu Dariusza Subocza podjęli jednogłośnie. Dotychczasowy skarbnik swoją funkcję pełnił od grudnia 2018 roku; wcześniej związany był z powiatem jaworskim, do którego powraca, obejmując funkcję skarbika gminy Wądroże Wielkie.

Od 1 kwietnia funkcję skarbnika pełnić będzie Piotr Hasiuk.

- Nie ukrywam, że jest to dla mnie nowe i spore wyzwanie - komentuje nowy skarbnik - Jestem osobą ambitną i zaangażowaną w wykonywaną pracę co potwierdza fakt, że w dość krótkim okresie czasu i pomimo młodego wieku zajmowałem stanowiska głównego księgowego instytucji kultury, później kierownika działu finansowo-księgowego w spółce prawa handlowego z udziałem gminy, gdzie m.in. nadzorowałem, planowałem i rozliczałem kilkumilionowy budżet spółki.

Radni poparli kandydaturę Piotra Hasiuka jednogłośnie. Nowy Skarbnik Miasta jest mieszkańcem Legnicy. W minionych latach związany był z gminą Legnickie Pole.

fot. rm.chojnow.eu


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform