Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum arena PWSZ Legnica

GDDKiA zachęca do wypełnienie ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4

Autor admin
Data utworzenia: 31 marzec 2020, 12:05 Wszystkich komentarzy: 0


GDDKiA zachęca do wypełnienie ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4

16 marca w siedzibie Starostwa Powiatowego w Legnicy miało odbyć się spotkanie w sprawie przebiegu nowej autostrady A4. W związku z zagrożeniem epidemicznym konsultacje zostały odwołane. Z uwagi na brak możliwości zorganizowania w najbliższym czasie osobistych spotkań w tej sprawie, GDDKiA prosi o zgłaszanie uwag poprzez wypełnienie ankiety dot. planowanych wariantów przebiegu autostrady A4 Wrocław-Krzyżowa.

Ankieta dotyczy wariantów przebiegu korytarzy autostrady A4 na odcinku Wrocław-Krzyżowa oraz drogi ekspresowej s5 na odcinku Sobótka (S8) – Bolków (S3).

- GDDKiA Oddział we Wrocławiu zwraca się z uprzejmą prośbą o zapoznanie się z prezentacją multimedialną, która miała zostać zaprezentowana podczas spotkania konsultacyjnego 16 marca 2020 r. w tut. Starostwie przez Biuro Projektowe WYG International, a dotyczy obszaru naszego powiatu - informuje legnickie starostwo.

Prezentacja - Lokalizacja korytarzy - Ankieta

- Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: recepcja@wyginternational.pl oraz sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 7 kwietnia 2020 roku.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform