Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Akcja "Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie i szpitala w Legnicy" [AKTUALIZACJA]

Autor Andrzej Kupczyk
Data utworzenia: 27 marzec 2020, 15:51 Wszystkich komentarzy: 6


Akcja "Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie i szpitala w Legnicy" [AKTUALIZACJA]

Szanowni Państwo. Rozpoczynamy szybką akcję! Zbieramy pieniądze na środki ochrony bezpośredniej dla naszego Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie oraz odpowiadamy na apel ze szpitala legnickiego dotyczący zapotrzebowania na pościel jednorazową, poduszki jednorazowe, pościel bawełnianą dla pacjentów.

Dla naszego pogotowia potrzebujemy pilnie zakupić kombinezony ochronne dla lekarzy i całego personelu! Maseczki oraz inne środki ochrony bezpośredniej.

Kombinezony ochronne to ogromny priorytet! To nasze miejscowe pogotowie i musimy im pomóc! Pracują dla nas! Postarajmy się zabezpieczyć błyskawicznie ich potrzeby!!!

Startujemy i już dla Was rewelacyjna wiadomość!!! Stan naszej gotówki na teraz wygląda tak: mamy już w tej chwili w gotówce 6500 złotych!!! Przekierowane pieniądze z zakupu wody, plus następni darczyńcy. Oto oni; poznajmy te firmy i ludzi pracujących intensywnie w tym temacie.

Ogromne podziękowania dla Pani Jakubowskiej - właścicielki firmy produkującej tekturę! Wczoraj ta pani mnie zaskoczyła ogromnie - podarowała 2000 złotych w gotówce!!! Ponadto, dosłownie razem ze mną, działa na drugim froncie i wciąż załatwia dalsze kontakty aby zebrać jak najwięcej.

Ta pani skontaktowała mnie z właścicielem firmy Apis - z tą firmą prowadzę poważną rozmowę na temat dużej dostawy ręczników papierowych do szpitala w Legnicy, gdyż ta firma je produkuje w Polsce. Bardzo dziękuję mojej ulubionej sąsiadce z Paderewskiego!!

Ponadto następne firmy to:

Restauracja Wiatrak - 1000 złotych w gotówce! Pyszne obiady to specjalność tej restauracji i wielkie serce!

Wielkie serce okazał Pan Dariusz Sywak wraz z Panią Marciniszyn. Nasz chojnowski deweloper - firma budująca mieszkania i domy stale rozwijająca się. Piękne domy i mieszkania oraz wielkie serce. Jutro rano mam odebrać 2000 złotych z tej firmy. Ogromnie już dziękuję!

Kancelaria Notarialna Pani Elżbiety Anny Willowskiej z ul. Królowej Jadwigi 3 przekazała 300 złotych w gotówce. Bardzo dziękujemy i polecamy tę kancelarię klientom z naszego regionu!

Przedsiębiorstwo zaopatrzeniowe Smoliński z Głogowa przekazało 800 zł - to nasz dostawca produktów do produkcji w piekarni! Bardzo dziękujemy!

Dziś po południu otrzymam kolejne pieniądze od Pani Grażyny Sierpiny - sołtys z Rokitek oraz Pani Magdaleny Pater-Pozorskiej oraz Pana Kacpra Jańca z tej miejscowości! Ta ekipa pracuje intensywnie od kilku dni! Efekty ich ciężkiej pracy są następujące: łącznie zebrali 2080 złotych!!! W tym od firmy Elektronika Samochodowa Pana Pawła Molędy (będzie 800 złotych). Polecam warsztat tego pana wszystkim!

Dokładają się również mieszkańcy Rokitek, którym bardzo bardzo dziękujemy! Pani Magdalena Pater-Pozorska załatwiła ponadto 800 złotych od firmy z Osłej Van Werven sp.z.o.o. Dziękuję paniom z Rokitek i Panu Kacprowi - znamy się długo, mieszkamy w Rokitkach i wiedziałem, że to solidni oddani mieszkańcy - wrażliwi na ludzką pomoc. Bardzo wam dziękuję:-)))))

Działajmy zbierajmy i zaopatrzmy nasze pogotowie w potrzebne kombinezony oraz inny potrzebne środki ochrony. Będę z pogotowiem to konsultował na bieżąco! To nasze pogotowie to nasz obowiązek!

Miłego dnia i tempa nie zwalniamy. Rozliczenie finansowe nastąpi na koniec akcji. Posiadam koperty z dokumentami fiskalnymi za wodę - jutro je rozwiozę, dziś nie zdążyłem - przepraszam.

Telefon: 606825085

Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk

wsparcie medialne: portal chojnow.pl

AKTUALIZACJA: Pomoc dla Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie rozkręcamy się od rana!

Szanowni Państwo. Pomoc od naszych chojnowskich firm stale napływa! Dziś od rana jestem stale uśmiechnięty! Dołączyli do naszej akcji:

1. Firma Granitex Paweł Kądziołka wraz z bratem - ceniona chojnowska firma kamieniarska przekazała 1500 zł! Bardzo panom dziękujemy za wielkie serce i polecamy tę firmę chojnowianom!

2. Firma Opakowania Piątki przekazała 1000 zł! Renomowana firma produkująca opakowania od wielu lat! Pozdrawiamy tatę założyciela tej firmy i bardzo dziękujemy państwu za okazaną pomoc!

3. Pani Nigbar Ewelina - dostarczyła 50 zł w kopercie. Ukłony dla pani i całej rodziny bardzo dziękujemy!

4. Stacja Diagnostyczna Kawka dostarczyła 500 zł. Dziękujemy serdecznie i polecamy tę solidną chojnowską firmę!

5. 2 koperty od anonimowych darczyńców - w jednej 50 zł, w drugiej 100 zł. Bardzo paniom dziękujemy za okazaną dobroć!!!

6. Pan Dariusz Sywak i Pani Marciniszyn - chojnowski deweloper z klasą i wielkim sercem! 2000 zł już mamy! Solidna firma budująca coraz piękniejsze kamienice i domy! Kupujmy u swoich! Polecam i dziękuję wam bardzo!

7. Pan Natanael Kopański przekazał 200 zł - dziękuję panu za dołączenie do naszej akcji i dobre serce!

8. Firma Komerc sp z.o.o - ceniony i znany dostawca łańcuchów, zawiesi i innych akcesoriów dla przemysłu ciężkiego oraz pasów. Dostałem informację od pani Alicji Jezierskiej - w poniedziałek dostaniemy od tej firmy 1000 zł! Dziękujemy za to że jesteście z nami!

9. Ekipa z Rokitek dostarczyła gotówkę! Pani sołtys Grażyna Sierpina wraz z Panią Magdaleną Pater-Pozorską i Panem Kacprem Jańcem zebrała 2120 złotych! Dziękujemy paniom, panu Kacprowi oraz firmie Elektronika Samochodowa z Rokitek. 24-ta firma dorzuciła się do tej łącznej składki kwotą 800 zł! Dziękujemy mieszkańcom Rokitek za wielkie serce! Łącznie z Rokitek 2120 zł.Przesyłam serdeczny uśmiech!

10. Informacja sprzed chwili! Telefon od pana Przewodniczącego Rady Gminy Chojnów Bogdana Styrkowca. Wielkie serce okazali radni gminy Chojnów - dorzucili 1500 zł!!! Bardzo dziękujemy za to, że jesteście z nami i rozumiecie tę potrzebę! Kłaniam się państwu!!!

Jedzie pociąg dalej i nie zwalnia! Dziękuję wszystkim udaję się do stacji pogotowia skonsultować ich potrzeby i startujemy z zakupami! Proszę się nie martwic - potrafię negocjować i wiem, że każda złotówka jest na wagę złota. Zanim wydam pieniądze wycisnę maksymalny rabat tak jak sok z cytryny:-))))))))))))))

Do usłyszenia niebawem! Pozdrawiam, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Następny darczyńca dołożył 1000 zł!

Zarząd marketu budowlanego Mrówka okazał wielkie serce! Dostaliśmy 1000 złotych od tej firmy. Pięć minut rozmowy i błyskawiczna decyzja współwłaściciela marketu - Pana Cieśli.

Polecam państwu market Mrówka! Dziękuję bardzo!

Jedziemy dalej - im więcej grosza tym bardziej zabezpieczymy naszych lekarzy, pielęgniarki oraz panów pielęgniarzy, kierowców pogotowia. Pociąg jedzie dalej!

Pozdrawiam, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: 200 sztuk kombinezonów TYVEK 500 XPERT dla naszego pogotowia zamówione!

Witam serdecznie. Informuję, że zamówiłem 200 sztuk kombinezonów TYVEK 500 XPERT w wyśmienitej cenie po 49.20 brutto! Spekulanci na portalach aukcyjnych sprzedają po 130 zł wzwyż! Dotarłem do źródła i trafiłem na świetnego człowieka, który załatwi temat priorytetowo dla pogotowia.

Oczekuję na fakturę która będzie opiewać na kwotę 9840 zł. Kombinezon ten posiada atest ochrony biologicznej 14126 oraz klasę ochronną 5 i 6 oraz ochronę antystatyczną en 1149-5. Skonsultowałem to z pogotowiem ratunkowym. Dostałem wytyczne co do rozmiarów i tak zamówiłem. Do wtorku dostawa ma być u nas !

Następny temat to zakup ozonatora do karetki pogotowia oraz pomieszczeń pogotowia ratunkowego - nad tym teraz pracuję.

Życzę miłego popołudnia, do usłyszenia, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Bank Spółdzielczy w Chojnowie dołączył do nas z hojną pomocą!

Przed chwilą otrzymałem informację od pani głównej księgowej Banku Spółdzielczego, że dokładają do naszej akcji 3500 zł!!! Bardzo dziękuję pani prezes oraz pani głównej księgowej za wielkie serce i zrozumiałe podejście do tego tematu.

W poniedziałek skonsultujemy za co ta firma zapłaci .Bardzo bardzo dziękujemy!!! Polecam mieszkańcom mój ulubiony solidny od 25 lat bank!

Tempa nie zwalniamy, odbieram telefon - 606825085 cały czas:-)))))))))))))

Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Jadą ręczniki papierowe dla szpitala w Legnicy i naszego pogotowia od firmy Apis!

Następna niesamowita informacja! Wielka ciężarówka podąża do Chojnowa z dalekiej Warszawy z zapasem ręczników jednorazowych na cały miesiąc dla szpitala!

Otrzymałem informację że właściciel firmy Apis oraz wielu innych firm w Polsce - Pan Piotr Bloch odpowiedział na moją prośbę z wielkim sercem! Z fabryki tego pana jadą do nas tirem ręczniki jednorazowe! W poniedziałek będziemy je dostarczać do szpitala w Legnicy i naszego pogotowia.

Dziękuję za pomoc w tej sprawie pani Teresie Jakubowskiej - właścicielce zakładu produkującego tekturę! To zasługa tej pani -nakreśliła temat panu Piotrowi Blochowi, poprosiła a potem ja już miałem z górki :-))))) Pozdrawiam Panią Jakubowską i ogromnie już teraz dziękuję!

Jedziemy dalej tempa nie zwalniamy - 606825085!

Miłego popołudnia! Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Następna firma dołączyła z darowizną!

Dobry wieczór Państwu. Mamy kolejne 400 złotych! Dołączyła do nas firma PHU KONTAKT Pana Aleksandra Mosiądza - skład opałowy na stacji kolejowej. Bardzo dziękujemy Panu Aleksandrowi za okazaną pomoc! Polecam tę firmę - sprzedającą bardzo dobry węgiel od wielu wielu lat! Kupowałem opał od tego pana ponad 25 lat temu, do naszej starej piekarni! Jak czas szybko leci, a skład opału tego pana działa nieprzerwanie do dziś!Komentarze

Mój Boże, a w szczujnia pisowskie mówią, że jest tak pięknie. Premier o nas dba, prezydent o nas dba i rząd (nierząd) o nas dba! A tu rzeczywistość skrzeczy. Popieram takie inicjatywy, ale rzygam na kłamstwo i fałsz PiSu.
zgłoś komentarz
Niesamowita moc :) Jeszcze piękniej byłoby, jakby na czas trwania akcji uruchomiona na kilka dni zostałaby jakaś zbiórka online. Coś też by pewnie wpadło.
zgłoś komentarz
Witam,
Na taśmach prawdy u sowy mówiono prawdę " H.j dupa i kamieni kupa" od 30 lat wybieracie tych samych nieudaczników a potem się okazuje że jak ludzie się nie skrzykną to szlak wszystko trafi. Może już czas włączyć myślenie za wyłączyć telewizor. Akcja jak najbardziej szczytna wpłaciłem zbiórkę na materiał którą zorganizował pan Tracz. Wpłacę i tu. A wy się zastanówcie co będzie jak kurz już opadnie.
zgłoś komentarz
,,bezniku,,ty jesteś na pewno jakaś psychiczna,znów coś ,,chrzanisz o polityce,żaden kraj nie jest w stanie sobie poradzić w stu procentach w takiej sytuacji,popatrz na kraje bogatsze od nas tam są tysiące chorych i zamarłych ,jak Włochy ,Hiszpania ,Niemcy,co się tam dzieje,zastanów się co piszesz
zgłoś komentarz
Sławek, ale wsłuchując się w słowa prezesa NBP Glapinskiego z przed tygodnia "mamy nie z liczoną ilość pieniędzy" to jak to ma się do obecnej sytuacji, dlaczego te pieniądze nie płyną szerokim strumieniem. O tuż one płyną, ale na ich konta.
zgłoś komentarz
a388,ale ty jesteś jednak dziwny człowiek,jeszcze raz powtarzam popatrz co się dzieje w państwach bogatszych od naszego,ile tam ludzi choruje a ile umiera,pieniądze to nie wszystko,,a388 ,jeżeli masz jakieś dowody na to ,że pieniądze zamiast na ,,walkę z koronawirusem idą na prywatne konta tych ludzi,to natychmiast to musisz zgłosić do prokuratury,inaczej za fakt zatajenia tych informacji ,Ty będziesz odpowiadał karnie,zrozumiałeś?
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.