Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Zostań pracownikiem Lidla

Miejska Biblioteka Publiczna przystąpiła do projektu Legimi na Dolnym Śląsku

Autor admin
Data utworzenia: 26 marzec 2020, 13:43 Wszystkich komentarzy: 0


Miejska Biblioteka Publiczna przystąpiła do projektu Legimi na Dolnym Śląsku

Miejska Biblioteka Publiczna w Chojnowie przystąpiła do projektu Legimi na Dolnym Śląsku. Projekt polega na wspólnym zakupie licencji uprawniającej do korzystania z elektronicznych wersji publikacji udostępnionych przez Legimi sp. z o.o.

- Czytelnicy zapisani do naszej biblioteki lub do którejkolwiek z bibliotek uczestniczących w projekcie mogą mieć dostęp do wielu nowości i bestsellerów z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi. Wówczas wszystkie bez wyjątku e-książki dostępne w abonamencie będą mogli czytać za darmo na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej - informuje Miejska Biblioteka Publiczna.

Aktywacja kodu następuje po rejestracji bezpłatnego konta Legimi na stronie: http://www.legimi.pl/dbpw/

- Informujemy naszych czytelników, że w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem i zamknięciem biblioteki kody dostępu do Legimi oraz IBUK Libra można otrzymać drogą mailową. Aby otrzymać kod należy wysłać maila na adres: biblioteka.chojnow@gmail.com ; w treści maila należy podać swoje dane (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej. W przypadku czytelnika niepełnoletniego mail wysyła rodzic/opiekun prawny i podaje dane czytelnika niepełnoletniego (imię i nazwisko, datę urodzenia) oraz numer karty bibliotecznej. Czas oczekiwania na wydanie kodu: do ok. 2 dni. Szczegółowe informacje korzystania z Legimi (60 000 e-booków) i IBUK Libra (2 500 e-booków) - w zakładkach na naszej stronie - czytamy w komunikacie biblioteki.

Dzięki współpracy dolnośląskich bibliotek publicznych z firmą Legimi, czytelnicy mogą obecnie korzystać z ponad 60 000 tytułów autorów polskich i zagranicznych.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.