Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

ChZGKiM wprowadza kolejne restrykcje. PSZOK ogranicza działalność

Autor admin
Data utworzenia: 25 marzec 2020, 10:16 Wszystkich komentarzy: 0


ChZGKiM wprowadza kolejne restrykcje. PSZOK ogranicza działalność

W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz rosnącą liczbą przypadków zarażenia wirusem SARS-CoV-2, Chojnowskim Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o kolejnych ograniczeniach w swojej pracy.

- W związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego oraz rosnącą liczbą przypadków zarażenia wirusem SARS-CoV-2, w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się choroby zakaźnej działalność Chojnowskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie zostaje ograniczona w następujący sposób: 1. Od dnia 24.03.2020 r. ograniczona zostaje działalność Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Chojnowie przy ul. Kraszewskiego 1; PSZOK będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 12.00, w soboty – nieczynny. W przypadku wystąpienia stanu wyjątkowego dopuszcza się całkowite zamknięcie PSZOK-u. 2. Kasy Zakładu zostają zamknięte. Wszelkich płatności należy dokonywać w formie bezgotówkowej przelewem lub w kasach banku. 3. Ograniczona zostaje bezpośrednia obsługa interesantów. Na parterze budynku ChZGKiM przy wejściu do Biuro Obsługi Klient wydzielony zostaje tymczasowy punkt podawczy, gdzie należy składać wszelkie pisma kierowane do Zakładu - czytamy w komunikacie.

Kontakty z pracownikami zakładu możliwe za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem e-mail: sekretariat@chzgkim.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 13.00 pod numerem telefonu 76-81-88-370 lub 76-81-88-371; fax 76-81-88-372


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform