Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
PWSZ Legnica

Jedziemy z wodą mineralną do szpitali w Legnicy i Bolesławcu. AKTUALIZACJA: Akcja zakończona!

Autor Piekarnia Kupczyk
Data utworzenia: 26 marzec 2020, 13:15 Wszystkich komentarzy: 1


Jedziemy z wodą mineralną do szpitali w Legnicy i Bolesławcu. AKTUALIZACJA: Akcja zakończona!

Jedziemy z wodą mineralną do szpitala w Legnicy! Właściciele i współpracownicy Piekarni Kupczyk apelują o wzięcie udziału w tej inicjatywie. Proszę o pomoc przedsiębiorców oraz osoby prywatne.

Z wiadomych względów wizyty w Szpitalu Wojewódzkim są zabronione. Z tego też powodu pacjenci mają bardzo ograniczone możliwości. Woda potrzebna też jest personelowi lekarskiemu i pielęgniarskiemu. Zróbmy coś w tym kierunku! Do wtorku chcemy zebrać jak najwięcej.

Sprawa wygląda tak: na palecie jest 600 butelek wody. Paleta kosztuje 800 złotych brutto. Na każdą paletę będzie dokument fiskalny od producenta. Na wtorek załatwiony jest samochód ciężarowy bezpośrednio od producenta - firmy Wojcieszowianka - o pojemności 9 palet. Ze względów logistycznych w grę wchodzą ilości tylko paletowe. Cena jest wynegocjowana maksymalnie.

Super informacja jest taka, że jest wielu dobrych ludzi wśród nas! Pół godziny, kilkanaście telefonów i mamy już 7 palet, czyli 4200 butelek. Na teraz wielkie serce okazały firmy: Globus - sklep motoryzacyjny (1 paleta), Artur Działo - firma z Piotrowic, Auto Myjnia Andrzej Wołowacz (1 paleta), Big Form wraz ze znajomymi (1 paleta), Młynpol - producent mąki (1 paleta), Piekarnia Kupczyk (1 paleta), PHU "OLA" Zdzisław Ragan Wulkanizacja (1 paleta).

Nie martwcie się! Jeśli będzie nas więcej - samochód pojedzie dwa razy :-)) Już teraz dziękuję, bo już jest za co. Podaję numer telefonu do kontaktu 606 825 085.

Z pozdrowieniami i startujemy na grubo

Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA [21.03.2020]

Długo nie trzeba było czekać - ludzka dobroć i ogromne serce ma moc! Mamy kolejne dwie palety wody do szpitala. Do naszej akcji dołączyła firma DOMEX Fabryka Okien i Salon Sprzedaży Mariusz Cichoński (1 paleta) oraz Pani Anna Kowalczyk wraz z rodziną (1 paleta). Mamy już prawie 5500 butelek wody! Jednak tempa nie zwalniamy :-))) Telefon mam włączony cały czas :-)))

Zbieramy palety do już drugiej ciężarówki! Jedna jest pełna.

Pozdrawiam serdecznie

Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy 6000 butelek!

Następni darczyńcy dołączają!

Nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 4 zrobili zrzutkę i jako pierwsi zakupili 1 paletę do drugiej ciężarówki :-))) Pozostało 8 miejsc paletowych :-)))

Zapełnijmy to drugie auto! Postarajmy się. Trzymam kciuki i telefon włączony cały czas :-)))))

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy 6600 butelek!

Następna firma o wielkim sercu to Marcin Antos firma transportowa - usługi dźwigowe (1 paleta). Dziękuję! Jedziemy dalej nie zwalniajmy tempa!

Bardzo dziękuję za to że dzwonią do mnie właściciele firm i ludzie na których zawsze mogłem polegać! To się sprawdza kolejny raz. Bardzo bardzo wszystkim dziękuję....

Ale spać jeszcze nie idę:-))))) Telefon włączony cały czas:-)))))

AKTUALIZACJA: Mamy 7200 butelek!

Firma której od zawsze kibicuję - Domex Fabryka Okien i Salon Sprzedaży znów pokazała klasę!

Dyrektor firmy poinformował mnie przed chwilą że pracownicy tej firmy zrzucili się na 1 paletę wody. Bardzo bardzo dziękuję! Zbliża się magiczna cyfra 10 000 butelek i mam wielką nadzieję że nam się uda! Pacjenci będą zabezpieczeni na pewien czas i o to nam chodzi! Tempa nie zwalniamy:-)))))))))))))

Telefon aktywny cały czas:-))))) Pozdrawiam Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy 7800 butelek!

Niedzielny poranek, dzwoni telefon i następna paleta wody!

Następna rodzina okazała wielkie serce. Pan Piwowarczyk z rodziną. Bardzo bardzo dziękuję i nadal jestem do dyspozycji. Zbierzmy te 10 000 butelek! Jesteśmy blisko, coraz bliżej. Jutro ustalam ze szpitalem godzinę i miejsce dostawy. We wtorek samochody z wodą jadą do szpitala! Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy 9600 butelek!

Szanowni Przyjaciele, Chojnowianie! Kolejne firmy o wielkich sercach! Mamy 9600 butelek! Przed chwilą otrzymałem informację od firmy Eko Kolor - cenionego producenta farb i lakierów drukarskich z Chojnowa - 2 palety wody dla szpitala. Dziękuję bardzo bardzo! :-))))))

Chwilę później następny telefon - znana firma transportowa Pan Adam Głowacki (1 paleta)! Również bardzo dziękuję.

Życzę smacznego obiadu:-))) Brakuje nam jednej palety i pęknie granica 10 000 butelek wody do szpitala! Małe miasto, mała społeczność a jednak można coś zdziałać! Tempa nie zwalniamy mamy już 16 palet.

Decyzja jest taka - 2 samochody pojadą do Legnicy, a to co zbierzemy więcej zawieziemy do szpitala zakaźnego do Bolesławca! Tam też się przyda! Głośno nie mówię ale następna paleta się zbiera! Do akcji włączył się Klub Piłkarski Chojnowianka. Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk.

AKTUALIZACJA: Mamy 10 000 butelek wody dla szpitala!

Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 dostarczyła o 460 zł więcej niż deklarowała! Pękła magiczna liczba 10 000 butelek wody dla szpitala. Dziękuję na razie wszystkim!

Nadal odbieram telefon i czekam na darczyńców. Postarajmy się również zasilić w wodę szpital zakaźny w Bolesławcu! Na jutro organizuję transport wody do Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy - już podjąłem kroki z tym związane.

Bardzo wszystkim dziękuję!!!!!!!! I jedziemy dalej!!! :-))))) wszyscy darczyńcy otrzymają dokumenty fiskalne z firmy Wojcieszowianka.

Telefon 606 825 085

Pozdrawiam, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Kolejna paleta

Następna firma zapłaciła za paletę wody mineralnej!!! Wielkie podziękowania dla Biura Rachunkowego Alfa S.C Krystyna Marciniszyn oraz Irena Urbanowicz ul. Reja 8 z Chojnowa!!!

Jutro o godzinie 8.30 pierwsza ciężarówka z wodą będzie w szpitalu !!! Następnie powrót, załadunek i wraca do szpitala z drugą dostawą! Informacja dla tych z państwa, którzy chcą się jeszcze dołączyć: proszę bardzo - czekam na telefony. Zawieźmy wodę do szpitala zakażnego w Bolesławcu! Przedłużamy akcję do czwartku!!! Kto chce i może, bardzo proszę, nie ma problemu - załatwię to do końca należycie.

Następne 200 zł od pani, która podrzuciła kopertę! Zbieramy następną paletę! Bardzo tej pani serdecznie dziękuję!!!


Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk


Aktualizacja: Mamy 11 200 butelek!

Fanfary dla Klubu Sportowego Chojnowianka!!! Idziemy tłumnie na mecz po wszystkim!!!

Przed chwilą Pan Wiesław Gawlik poinformował mnie, że zebrał gotówkę na paletę wody! Złożyli się działacze oraz zawodnicy drużyny! Dziękujemy bardzo! Zapamiętamy to na długo!

Zbieramy dalej do czwartku! Dwie pełne ciężarówki rano jadą do Legnicy. O godzinie 8 rano jadę tego dopilnować. Zasilmy w wodę Szpital Zakaźny w Bolesławcu! Ile zbierzemy tyle zawieziemy od chojnowian dla szpitala w Bolesławcu!

Wszyscy darczyńcy otrzymają potwierdzenie fiskalne!

Pozdrawiam, miłego wieczoru, Andrzej Kupczyk

Aktualizacja: Mamy 12400 butelek wody

Dziś rano dzwoni telefon - odbieram i słucham: Nazywam się Górnicka Małgorzata, dzwonię z Betoniarni Mączniewscy. Pracownicy betoniarni zrobili zrzutkę na 1 paletę wody!!! Za chwilę telefon dzwoni drugi raz ta sama pani informuje mnie że właściciele betoniarni Mączniewscy również dorzucają kolejną paletę wody!

Polecam wszystkim betoniarnię ich stronę betonujemy.Pl. Następni ludzie o wielkim sercu! Dziękuję również pracownikom tej firmy!Gdzie kupujemy beton jak się budujemy? U Mączniewskich w Czernikowicach!!!! Pozdrawiam i jedziemy dalej! Zbieramy nadal - akcja woda trwa minimum do czwartku!!!

Miłego dnia Andrzej Kupczyk


Pierwsze 5000 butelek wody już w legnickim szpitalu. Zobacz zdjęcia


AKTUALIZACJA: Mamy 13 000 butelek wody!

Wiedziałem że na Pawła Malika i jego brata Bogdana Malika zawsze można liczyć! 1 paleta wody od tych firm wspólnie! Bracia prowadzą firmy: PPHU PMPPROJEKT Paweł Malik. Ten pan zna się wyśmienicie na wykonywaniu wszelkich produktów ze stali nierdzewnej i nie tylko. Schody, tarasy, poręcze z nierdzewki to jego domena! Robi to perfekcyjnie i dokładnie! Polecam! Brat Bogdan Malik to znany chojnowski przedsiębiorca z branży wykończenia wnętrz, reprezentuje firmę MALBUD. Tego pana znają wszyscy chojnowianie z jego fachowości. Firma MALBUD to renoma sama w sobie polecam braci ! Bardzo wam dziękuję!!!

Jedziemy dalej do czwartku minimum. Zbieramy! Piękny dzień -chętnie odbiorę jeszcze kilka telefonów dziś:-)))))))))))))))

Pozdrawiam serdecznie, Andrzej Kupczyk

Dostarczyliśmy 10 000 butelek do szpitala

Szanowni Państwo. Dostarczyliśmy 10 000 butelek wody w dniu dzisiejszym łącznie. Rano połowę, następnie o 12:00 ponownie byłem w Legnicy. Posiadam dokumenty fiskalne które jutro będę państwu rozwoził. Zbieramy dalej minimum do czwartku! Robimy tak - reszta jedzie do szpitala w Bolesławcu ale zasilimy jedną paletą Pogotowie Ratunkowe w Chojnowie! Robi się ciepło - im też woda się przyda zwłaszcza teraz! Jestem z państwa dumny patrząc jak w małym miasteczku można zrobić coś tak potrzebnego. Okazuje się, że tkwią w państwu niesamowite pokłady dobroci, mnie samego to wzmocniło i to bardzo. Pod szpitalem ludzie się gromadzili i głowami kręcili i to z podziwem. Taka postawa obywatelska jest teraz zwłaszcza potrzebna.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam, Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy 13600 butelek!

Dzień dobry. Pozdrawiam wszystkich w ten słoneczny dzień. Informacja jest taka - działamy; nadal spływają kolejne cegiełki na pomoc dla szpitali! Kolejni przedsiębiorcy o wielkich sercach to firma UR-PAL Krzywa oraz firma TU-PAL Legnica. Są to firmy specjalizujące się w skupie oraz sprzedaży palet euro. Wraz z pracownikami dołożyli kolejne 800 zł wspólnie!!! Potrzebujesz palet? Kupujmy je w firmach które są wrażliwe na ludzkie potrzeby! Polecam! Bardzo tym firmom dziękujemy jedziemy dalej tempa nie zwalniamy w drodze są kolejne pieniądze!

Szykujemy się do drugiej fazy pomocy. Jutro wszystko państwu wyjaśnię! Nastąpi zmiana naszego dalszego celu pomocy dla szpitala w Legnicy. Jedno jest pewne - zbiórka do czwartku to już historia! Zbieramy pieniądze nadal - idziemy dalej przynajmniej jeszcze tydzień!

Współpracownicy z naszej piekarni chcą abyśmy poszli dalej tą drogą i deklarują dalszą pomoc w tej akcji. Bardzo dziękuję wszystkim naszym pracownikom za to że mi pomagają, wspierają mnie a to nie pozwala mi już tej akcji zakończyć bo mam motywację i jeszcze większy zapał! Pociągam za sznurki gdzie mogę:-))))) Poruszyłem tym tematem firmy zaopatrujące naszą piekarnię. Czekam na informacje ale już wiem że będą pozytywne:-)))))

Po cichu powiem że Rokitki działają - dzieje się tam nieźle, ale to temat na jutro. Pozdrawiam ekipę z Rokitek pracującą nad naszą akcją! Pozdrawiam ekipę z Krzywej - też podobno tam działają! :-)))) Jutro o godzinie 8 rano dostarczamy 600 butelek wody dla Pogotowia Ratunkowego w Chojnowie!

Pozdrawiam serdecznie. Telefon działa cały czas - 606825085

Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Mamy kolejne 2 000 złotych na pomoc dla naszego szpitala w Legnicy!

Dobry wieczór wszystkim. Chciałbym poinformować, że mamy następną deklarację na pomoc dla Szpitala Wojewódzkiego w Legnicy! Przed chwilą otrzymałem taką informację. Jutro przed południem opiszę państwu w jakim kierunku teraz podążymy.

Poczyniłem ustalenia z działem logistyki szpitala. Kto podarował tę cegiełkę i co będziemy czynić dalej. Jedno jest pewne spać jeszcze nie idę i telefony odbieram nadal! :-))) Zaskoczyła mnie ta Pani tak pozytywnie, że aż serce mi szybciej bije. Jedziemy dalej tempa nie zwalniamy!!! Każda darowizna będzie rozliczona dokumentem fiskalnym! Pozdrawiam chojnowian i przyjaciół z gminy Chojnów! Andrzej Kupczyk

AKTUALIZACJA: Akcja woda dla szpitala w Legnicy i Bolesławcu zakończona! Jedziemy dalej!

Szanowni darczyńcy, akcja woda dla szpitali w Legnicy i Bolesławcu przechodzi do historii! Zakupiliśmy 11 800 butelek wody dla szpitali. 10 000 butelek otrzymał szpital legnicki, 600 butelek Pogotowie Ratunkowe w Chojnowie a jutro 1 200 butelek otrzyma Szpital Zakaźny w Bolesławcu.

W ostatniej chwili do akcji włączyła się firma Van Werven Poland sp. Z.O.O z Osłej, która dołożyła 800 zł na jedną paletę wody!!!

Bardzo dziękujemy tej firmie za tę pomoc! Wydaliśmy na wodę aż 15 060 złotych !!!!!!!!! Powtarzam piętnaście tysięcy złotych! Podjąłem decyzję o przekierowaniu pieniędzy pozostałych i kolejnych które nadal płyną:-))))) Musiałem to uczynić gdyż jest inna ogromna natychmiastowa potrzeba z naszego miasta oraz ze szpitala z Legnicy! Opiszę to za chwilę w następnym naszym celu do którego podążymy wszyscy!

Jestem z państwa ogromnie dumny i bardzo Wam dziękuję. Wszystkim z miasta ale i z gminy oraz przyjaciół z daleka! Dokumenty fiskalne spakowane w koperty gotowe do rozdania! Przesyłam wszystkim ogromne serce stworzone z kopert w podziękowaniu za państwa zaangażowanie!!! Dziękuję ogromnie!!! Jedziemy dalej idziemy w innym kierunku!

wsparcie medialne: portal chojnow.pl

Pozdrawiam, Andrzej Kupczyk
Komentarze

Witam. Sam się dorzucę ale może pomyśleć o jakiejś wymianie, bo ich utopimy za chwilę. W Bolesławcu szyją kombinezony ochronne i sprawnie im to idzie, może tamtejszemu urzędowi zaproponować wymianę. Jest to tylko moja sugestia.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform