Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up
Cuprum Arena Cuprum Arena

Juniorzy Starsi przegrywają z Konfeksem, Młodziki deklasują Polonię Ernestynów

Author: Maciek
Creation date: 29 April 2012, 09:11 All comments: 3


Juniorzy Starsi przegrywają z Konfeksem, Młodziki deklasują Polonię Ernestynów

W miniony weekend prócz pierwszej drużyny KS Chojnowianka swoje mecze rozegrali Juniorzy Starsi oraz grupa Młodzik. Pierwsza z grup młodzieżowych przegrała z Konfeksem Legnica druga zdecydowanie wygrała z Polonią Ernestynów. Po okazałym zwycięstwie tydzień temu Juniorzy Starsi w swojej próbie ulegli drużynie z Legnicy 5:0. Młodziki Chojnowianki pod wodzą trenera Piotra Seheniewicza pokonali wysoko drużynę Polonię Ernestynów 18:0. Biało niebieskich reprezentowali: Wołoszyn, Jagielski, Nosal, Sobczak, Mietelski, Laskowski, Lewicki, Wieleżew, Jędraszczyk, Wielgucki, Ulanowski, Szczepanowski, Dąbrowa, Zakrzewski. 

MŁODZIKOM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Trener oraz zawodnicy dziękują panu Wiesławowi Gawlikowi za ufundowanie pizzy, która była nagrodą za zwycięstwo.


Comments

Mam nadzieję że w przyszłym sezonie trener pomyśli o lidze okręgowej szkoda chłopaków po co mają grać po wioskach w okręgowce niech się pokażą tak jak juniorzy. Trenerzy Trampkarzy i młodzików do boju w okręgówce a nie w terenówce. Pokażcie klasę Seniorzy i juniorzy walczą w okręgówce różnie się układa a Wy na wioskach tylko wygrywacie i jest gadanie więc stańcie do równej walki ...
report comment
Mlodziki chojnowianki w tamtym roku pod nazwa orliki?(bo byli rok mlodsi)grali w lidze okregowej ) i na 30 zespołow z powiatu lehnickiego,głogowskiego i lubinskiego zajeli 3 2 miejsce zostawiajac w podbitym polu miedz legnice,zaglebie lubin czy chrobrego głogow.W tym roku po raz pierwszy graja na duze boisko i zaczeli od najnizszej ligi i beda sukcesywnie przechodzic coraz wyzej.Do tej pory bylo tak ,ze w lidze terenowej graly nie tylko wioski,ale i razem w grupie byly druzyny zaglebia i polkowic.W tym roku okregowy zwiazek pilki noznej zmienil to na czym chojnow troche ucierpial.Z tego co wiem w po wakacjach chlopaki zagraja w lidze okregowej.A ze sa to bardzo fajne dzieciaki,ktore sytematycznie trenuja to obiecuje ci wiktor ze na pewno jakos sobie poradze.Informacje zaczerpnalem jako rodzic u samego zrodla,czyli trenera,wiec wiktor nie boj sie teraz zagraja w okregowce!!!Pozdrowienia.
report comment
Ma byc zajeli 2 miejsce na 30 zespolow
report comment

Add Comment

You have to be loggin to add comment.