Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
Cuprum Arena Cuprum Arena

Ekipa Kamila Bednarka zmierzy się w finale "Bitwy na głosy" z drużyną Ryszarda Rynkowskiego

Autor admin
Data utworzenia: 28 kwiecień 2012, 23:34 Wszystkich komentarzy: 2


Ekipa Kamila Bednarka zmierzy się w finale "Bitwy na głosy" z drużyną Ryszarda Rynkowskiego

Dziś już bez większych emocji mogliśmy spokojnie oglądać kolejny odcinek programu „Bitwa na głosy”. Poznaliśmy finałowego przeciwnika drużyny Kamila Bednarka. Spośród dwójki: Ryszard Rynkowski i Mezo lepszym okazał się ten pierwszy.

Zgodnie z przypuszczeniami wielu fanów programu – w finale do drużyny, w której śpiewa chojnowianin Łukasz Sypień dołączył zespół Ryszarda Rynkowskiego, który w każdym z dotychczasowych odcinków deptał po piętach drużynie z Brzegu.

Mimo, iż drużyna Kamila Bednarka zapewniła sobie udział w finale w poprzednim odcinku mogliśmy ją dziś usłyszeć w trzech utworach. Kolejno wykonali oni „I chase a Devil” Maxa Romeo, „Dziewczyn lubią brąz” Ryszarda Rynkowskiego oraz na zakończenie „Under the Bridge” Red Hot Chili Peppers.

Wielki finał programu „Bitwa na głosy” odbędzie się już w przyszła sobotę – 5 maja 2012 r. o godzinie 20:05 na antenie TVP2 i TVP HD. Nikogo nie może wtedy zabraknąć przed telewizorami! Trzymajmy kciuki za zespół, w którym śpiewa Łukasz Sypień, mieszkaniec Chojnowa!
Komentarze

Te niusy na temat tego programu lansującego "gwiazdy" są już żenujące .Może starczy ? co!
zgłoś komentarz
Masz rację wielkie halo wokół Sypienia on już tak głowę wysoko nosił przed programem a teraz to mu w chmury wchodzi a nikt nie mówi że on z Chojnowa a autorzy portalu wciąż namawiają do głosowania ja tam popierałem Mezo ... A w sobotę na pewno oddam głos na Rynkowskiego. Pamiętam jak Łuki startował w XFaktor to na przesłuchaniach mówił że jest z Legnicy a nie Chojnowa bo to siara..
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.