Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Logowanie Rejestracja
  • Polish
  • English
Cuprum arena

Mistrzostwa Sztafet na chojnowskim Basenie Miejskim [ZDJĘCIA]

Autor admin
Data utworzenia: 04 marzec 2020, 14:21 Wszystkich komentarzy: 0


Mistrzostwa Sztafet na chojnowskim Basenie Miejskim [ZDJĘCIA]

Na chojnowskim basenie odbyły się dzisiaj Mistrzostwa Strefy Legnickiej w Sztafetach Pływackich Dziewcząt i Chłopców. Zobacz zdjęcia i wyniki.

Sztafetom reprezentującym chojnowskie szkoły podstawowe niestety nie udało się zakończyć zmagań na podium. Wśród dziewcząt najlepiej zaprezentowały się reprezentantki Szkoły Podstawowej nr 7 w Legnicy. Podium uzupełniły zawodniczki z SP10 Głogów i SP1 Jawor.

Wśród chłopców także najlepsza okazała się drużyna wystawiona przez SP7 w Legnicy. Na kolejnych miejscach zawody zakończyli młodzi pływacy z SP10 w Głogowie i SP3 w Polkowicach.

Konkurencje indywidualne podzielone zostały na cztery kategorie. W rywalizacji stylem dowolnym po złote medale sięgnęli Zuzanna Sorokanycz i Bartosz Sarowski. W stylu grzbietowym równych sobie nie miała Anna Kulas; wśród chłopców najlepszy okazał się z kolei Krystian Martyniak.

Zmagania stylem klasycznym zakończyły się zwycięstwem Mai Matuszewskiej oraz Marcela Piotrowskiego, natomiast w stylu delfinowym najlepiej poradzili sobie Oliwa Janiak i Bruno Cios.Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.
Sklep Bigform