Chojnow.pl
Nasza strona korzysta z plików Cookie. Czytaj więcej.
facebook twitter YT IG
Sign in Sign up

"Dzieci - Dzieciom" czyli występy artystyczne dla przedszkolaków

Author: admin
Creation date: 28 April 2012, 12:03 All comments: 0


"Dzieci - Dzieciom" czyli występy artystyczne dla przedszkolaków

Dziś wielu rozpoczęło wyjątkowo długi bo 9 dniowy weekend majowy. Pogoda nastraja pozytywnie, pojawia się rozleniwienie i bez względu na wszystko dobry humor. Dorośli mają wolne od pracy, dzieci zaś postanowiły podarować innym dzieciom dobry humor prezentując się na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji z programem teatralnym i tanecznym.

W piątkowy poranek o godzinie 9:30 sala widowiskowa MOKSiR zapełniona była praktycznie w pełni. Średnia wieku widzów nie przekraczała 10 lat – tym razem widownia składała się z przedszkolaków i ich wychowawców. Przybyli oni na wyjątkową imprezę zorganizowaną przez swoich rówieśników – „Dzieci – Dzieciom”.


Na scenie zaprezentowały się najmłodsze formacje działające przy chojnowskim Ośrodku Kultury. Zobaczyć można było występy teatralne formacji Pchełki oraz Małe Pchełki, czy popisy taneczne takich zespołów jak Mały Karambol czy Mały Karambol 2. Impreza bogata była w nową walutę, którą widzowie chętnie „płacili” za występy – oklaski. Dzieci te ze sceny, jak i z widowni bawiły się znakomicie – o to wszystkim chodziło!
Comments

This entry has no comments yet.

Add Comment

You have to be loggin to add comment.